טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הטירוף בגרמניה מתחיל: הסופראנדורו מגיע לעיר


   01-01-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אחרי הפתיחה הסוערת של ווב, ינסו בלאזוסיאק המאוכזב ו-ווקר השאפתן לעצור את האמריקאי מלברוח

אחרי תחילת עונה פנומנלית, אליפות העולם בסופראנדורו, שיצאה לדרך בלודז', פולין, ישנה התרגשות וציפייה עצומה לקראת התחרות שעומדת להתרחש בגרמניה.

המירוץ, שייערך ברייזה, יארח את רוכב ה-KTM, קודי ווב האמריקאי, רוצה להמשיך את ההולכה, אותה לקח במירוץ הראשון, כשהשאר לא ממש רוצים לתת לו. בפעם השנייה השנה ברציפות, רייזה מארחת את הסיבוב השני של התחרות.

ממש כמה שעות לאחר פתיחת האירוע, הוא כבר נחשב לסולד אאוט. הארנה בה יתרחש האירוע, מכילה 7000 מקומות ונפתחה בשנת 2002 ואירחה כבר הרבה מאוד קונצרטים, אירועי ספורט, וכמובן גם את מירוץ הסופר אנדורו. החגיגה תמשיך לאורך כל סופ"ש השנה האזרחית החדשה, עם עשרות משתתפים מאירופה, אמריקה ואפריקה, שהגיעו לעיר הגרמנית על מנת להתחרות בגרנד פרי של המדינה.

הזוכה בלודז', קודי ווב, מגיע להילחם על הניצחון, אבל ארבעה רוכבים אחרים דולקים אחריו. ג'וני ווקר הבריטי (KTM), הראה הרבה שקט ועקביות, וסיים במקום השני. טדי בלאזוסיאק ינסה גם הוא, למרות האכזבה מהמירוץ הקודם הביתי, כשאחריהם נמצאים גם טיילור רוברט האמריקאי וקולטון האקר. בנוסף אליהם, אלפרדו גומז ופול בולטון, ביחד עם מריו רומאן, ינסו גם הם לעשות צרות במירוץ.

השאלה המעניינת ביותר במירוץ הזה היא האם קודי ווב מתכוון לשלוח מסר לכולם, או שהוא לא יצליח לעמוד בתקיפות הבלתי נגמרות של בלאזוסיאק, ווקר, האקר ושות', להוציא אותו משיווי המשקל. מה שבטוח, יהיה אינטנסיבי....תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:02-24.