טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ראלי מרזוגה: התאריכים שונו, האקשן המדברי נשאר


   06-01-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אם ראלי דקאר לא יספיק לכם, התחרות, שעוברת בדיונות במרוקו, צפויה להשלים לכם את החוויה

בעקבות סיום מירוץ הדקאר האחרון בבירת סנגל ב-2008 והמצב הלא פשוט באיזור, נדד הראלי אל אמריקה הדרומית. אבל יחד עם זאת, מכורי הספורט המוטורי לא ויתרו כל כך מהר וייסדו לפני כשבע שנים את המירוץ, שמתרחש באזור ארפוד במרוקו.

בעונת 2016, נוכל לראות את כל הכלים שמשתתפים מגיעים גם למרוקו למירוץ השביעי במסגרת המרזוגה ראלי, שיקרה בין ה-21 ל-27 במאי. האירוע הזה הוא בגדר שלמות לכל הנהגים האירופיים, אשר יכולים להגיע ולערוך אימון טוב לקראת הראלי דקאר עצמו.

לאחר שהפך למבחן מרתק לאורך השנים, ראלי מרזוגה יקבל מימד חדש ב-2016, עם שינוי המועד שיכניס אותו עוד יותר אל אור הזרקורים. האיורע יתקיים בסוף שבוע אחד ארוך, כשלמצטרפים החדשים לאירוע, יהיה פתאום לא פשוט להבין עד כמה הדיונות מרזוגה (המפורסמות), קשות מאוד בתחרות עצמה.

עכשיו רק תתארו לכם את העובדה שכל נהג שיגיע במקום השני בראלי דקאר, יוכל לנסות ולנקום נקמה ספורטיבית בזה שרכב לפניו ויגיע למירוץ הזה.

מארק קומה, המנהל הספורטיבי של האירוע אמר: "המירוץ הזה יהיה השלב הראשון לכל מי שמעוניין להתחיל ולבדוק את השטח. אפשר לחוות הרבה מאוד ניווט וסיבולת באימונים או במזג האוויר המאפיין את אירופה. העניין הוא פשוט - שרדת את זה? יש סיכוי שאתה מוכן לראלי דקאר".
מעולם לא חשבתי שזה יכול להיות קרש קפיצה כל כך גדול, אבל כנראה שהתפכחתי", סיפר הרוכב לשעבר.

הזוכים בשנים הקודמות:
2010 - הלדר רודריגז
2011 - ג'יקוב פריזיגונסקי
2012 - ג'ייק צ'קור
2013 - סם סנדרלנד
2014 - פאל אנדרס אולוואלסטר
2015 - אלסנדרו בוטורי 4תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:42-24.