טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
"להגיע לכל מקום": הונדה השיקה את ה- Africa Twin CRF1000L החדש


   20-01-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האופנוע המסקרן הושק לראשונה בישראל, עם מנוע דו צילנדרי עוצמתי המספק ביצועים יוצאי דופן. בשיתוף עם הונדה

הונדה השיקה, לראשונה בישראל את האופנוע המסקרן והמוערך- אפריקה טווין (Africa Twin CRF1000L) החדש, אשר הושק באירופה לפני זמן קצר וכעת הגיע גם לאולמות התצוגה בישראל. והמחיר? החל מ-98,900 שקלים.

כמו קודמיו, האפריקה טווין החדש של הונדה מצויד במנוע דו צילנדרי טורי עוצמתי ושלדה דינאמית אשר נועדו לרכיבה הרפתקנית ולביצועי שטח יוצאי דופן.

בין המאפיינים שלו, בולטים מנוע דו צילנדרי טורי עם הספק של מעל 95 כ"ס ומומנט של 98nm. אפשרות לתיבת הילוכים מתקדמת DCT חדשה, ושילוב של מערכות ABS ו-HSTC עם מספר מצבים ליכולת אחיזה אופטימלית על הכביש ובשטח.

יח"צ

באופנוע החדש, מציגה הונדה גישה של "להגיע לכל מקום". גישה זו באה לידי ביטוי במנוע המספק ביצועים יוצאי דופן בשטח ובנסיעות ממושכות על הכביש, כמו גם בכל הנקודות שביניהם.

מנוע 998 סמ"ק של ה- Africa Twin CRF1000L החדש מושפע במידה רבה מחוויית השטח של הונדה במכוניות המרוץ CRF250R/450R ו-CRF450R, והוא משתמש באותו עיצוב Unicam קומפקטי בעל ארבעה שסתומים.

תיבת ההילוכים של ה- Africa Twin CRF1000L החדש בעלת שש מהירויות והיא קלה, חזקה ומשתמשת באותו עיצוב הנמצא ב- CRF250R/450Rכדי להבטיח תגובתיות וחוסן. מצמד מחליק שולט ברכיבי ההנעה בהאצות ובהילוכים נמוכים, מה שהופך את תפעול המצמד לחלק בכל שינוי הילוך.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:21-24.