טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
"למרות שלא עליתי על הפודיום, היה פשוט מדהים"


   26-01-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

בן בניזרי השתתף בפעם הראשונה בקטגוריה העממית באליפות ישראל. בטור מיוחד הוא מספר על החוויות למגזין NAZZIMA

סבב מס' 2 של אליפות ישראל בליגת האנדורו יצא לדרך בשבת האחרונה והמשיך את סדרת המירוצים של הליגה, שירתקו את חובבי הענף עד שיוכרז האלוף לשנת 2016.

בן בניזרי, בן 25, מעכו כתב למגזין nazzima על החוויה שלו מהאירוע, ועל הדרך בה עבר:פצאל מרוץ מס'2 לעונה. במרוץ הקודם לקחתי מקום ראשון בקטגורית מתחילים, והפעם עברתי לקטגוריה עממית c2. המעבר לא פשוט במיוחד. מה שאומר שבסגנון הייר סקמבל עלי לבצע הקפות במשך 90 דקות. בהתחלה היה בלאגן שלם ורבים לא היו סגורים על המסלול, כי היו מעט מאוד סימני דרך. לא היה ברור מה קורה, נעמדנו בקו ההזנקה, ובום - יצאנו לדרך, אני עדיין לא הייתי בפוקוס על המסלול.

בהקפה השנייה כנראה שעפו סימני דרך ולא ידעתי את הדרך להמשיך. חזרתי בחזרה למרשל כדי שיגיד לי לאן להמשיך, איבדתי זמן רב ורק אחרי ההקפה השלישית הבנתי את הדרך, ואז התחלתי פשוט לתת גז. הרגשתי שהייתי ממש מהיר ושאני שולט ומרגיש מצוין.

לא היה קשה כמו שחשבתי ולמדתי תוך כדי המרוץ איך ומתי לנצל את הכוח שלי, ואיך לשמור על מהירות למרות שאני לא מבין איפה אני עומד ומה קורה איתי. מבחינת המקום שלי, הגעתי לקו הסיום וראיתי את דוד וקנין שהתחרה גם הוא איתי בקטגוריה. שנינו לא הבנו מה קורה איתנו ובאיזה מקום אנחנו.

למרות שלא הגעתי לפודיום ולמרות כל הטעויות שהיו בזמן המרוץ, ממש נהניתי להשתתף במרוץ. האופנוע שלי, ktm 200exc עבד מצוין. אזור בקעת הירדן מקום מדהים, ואני רוצה להודות לספונסר שלי - ספינת הדייג אורי. אני רוצה להודות גם לכל העוסקים במלאכה. היה מדהים ואני מקווה שנפיק לקחים וניפגש במרוץ הבא.

רוצים לקרוא על עוד חוויות - כנסו לכאן

רוצים לשתף אותנו בחוויות שלכם? כתבו לנותגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:21-24.