טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
רגע היסטורי: השרה רגב חנכה את מסלול המוטוקרוס החדש בוינגייט


   12-02-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

באירוע חגיגי, עם הרבה מאוד תקווה התקיים במתחם החדש. תתניעו ותגיעו

גזרו את הסרט. התאחדות הספורט המוטורי השיקה אמש את מסלול המוטוקרוס החדש בוינגייט, במעמד שרת הספורט ח"כ מירי רגב, יו"ר הרשות לנהיגה ספורטיבית יוסי ניסן, מנכ"ל וינגייט אמוץ בכר ורוכבי ליגת המוטוקרוס

שרת התרבות והספורט אמרה במהלך הטקס: "אמשיך את התהליך ואתמוך ואטפח את הספורט המוטורי בישראל. תקציב הספורט המוטורי יוכפל ויעמוד על חמישה מיליון ש"ח לשנת 2016, שיועברו להתאחדויות הספורט המוטורי. בכסף הזה צפויים לגדול דרמטית כמויות האימונים, ההדרכות, ההכשרות ואירועי הנהיגה". כמו כן, משרד התרבות והספורט העמיד לראשונה תקציב בסך 4 מיליון ש"ח להקמת מתקן אספלט אשר מתוכנן להיבנות עד סוף שנה זו בעיר ערד. כמו כן, הודיעה כי בפעם הראשונה הוענק פרס ההצטיינות בסך עשרות אלפי שקלים לשלושה ספורטאים בענף האופנועים אשר השיגו הישגים משמעותיים בזירה הבינלאומית.

המסלול שנחנך הוקם לפני כחודשיים, בהם עבר הרצה ומקצי שיפורים. עוד לפני שנחנך באופן רשמי, משך אליו המסלול ספורטאים ומתחרים שהגיעו למתקן על מנת להתאמן ולשפר את יכולות הרכיבה שלהם. פעולות ההתאחדות והמאמץ השתלם - מרגע הקמת המסלול ניתן לראות בבירור גידול מגמתי במספר הספורטאים הפוקדים את המסלול.

השרה רגב חונכת את המסלול. צילום: עמית שיסל

שון בן יקר, יו"ר התאחדות הספורט המוטורי בישראל: "גם מסע של אלף מייל מתחיל בצעד אחד קטן. הפעם עשינו צעד ענק יחד עם הרשות לנהיגה ספורטיבית מכון וינגייט והיבואנים לקידום הספורט מוטורי במדינת ישראל. אני גאה לומר שמעכשיו יש מסלול קבוע וחוקי במדינת ישראל.

"אני רואה את הכמות ההולכת וגדלה של מתאמנים צעירים בגילאים 8-15 וזה מחממם לי את הלב. אין ספק כי דור צעיר זה הינו הבסיס והליבה של ספורטאים גדולים שיצאו וייצגו את מדינת ישראל".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:20-24.