טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופראנדורו: ג'וני ווקר טיפס על הפודיום בארגנטינה


   24-02-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ווב כשל, והאמריקאי אמר תודה בדרך לרכיבה מושלמת וצמצום הפער בצמרת. ניפגש עוד מעט בברזיל, ובינתיים צפו בסיכום האירוע

ג'וני ווקר השתלט על אליפות העולם בסופר אנדורו, עם ניצחון נהדר בסרגורוס, ארגנטינה, שצימק משמעותית את הפער בצמרת טבלת הסופראנדורו, לאחר שלושה מירוצים.

ווקר היה זה שעלה על המדרגה העליונה של הפודיום, עם שני נצחונות במירוץ וקינוח במקום שני במירוץ האחרון. הוא השאיר אבק להאקר קולטון (הסקוורנה), שממשיך להשתפר והבטיח את הסגנות, כשדווקא קודי ווב (KTM) סיים על הפודיום, אבל מאוכזב, במקום השלישי. אלפרדו גומז סיים את המירוץ במקום הרביעי.

"זאת היתה תחרות מאוד אחראית מבחינתי", אמר ווקר, "שני המירוצים הראשונים היו נפלאים, אבל ההשתלטות של ווב על האליפות היא מדהימה עד עכשיו. בחיים לא חשבתי שבשלב כזה הוא יהיה עם הפרש של 11 נקודות. זה פשוט מדהים. ידעתי שאני חייב לעשות משהו בנדון, ושמח שהצלחתי".

ווקר היה נחוש מאוד לסגור את הפער מווב עוד בתחילת המירוץ. מהרגע הראשון הוא הוביל וסיפר: "הלילה הזה היה כמעט כולו קשור לרכיבה חכמה. הצלחתי לעשות את זה במירוץ הראשון וגם במירוץ השני, אבל בשלישי היתה לי התחלה גרועה, למרות שבסופו של דבר הצלחתי להגיע למקום השני. זה מרגיש מדהים לנצח את התחרות, אני לא יכול לחכות להשתתף במירוץ בסוף השבוע הבא בברזיל", סיכם.

האקר, שסיים שני, רשם את התוצאה הטובה ביותר שלו העונה, כשהוא רוכב בצורה עקבית וחכמה, וזוכה לשבחים בעיתונות. הרוכב המוכשר אמר בסיום: "אני מרוצה. סגנות זה צעד בכיוון הנכון. היה מסלול קשה מאוד, והייתי חייב לרכב בצורה איטית, אבל כאשר דחפתי קדימה עשיתי טעויות, שכמעט עלו לי ביוקר. אני מחכה לברזיל, שם יהיה חם ומשובח", סיכם.

עבור ווב, הלילה היה עם עליות וירידות. הוא היה המהיר ביותר בתחילת מירוץ ההכנה, אבל פתח את המירוץ החשוב באמת בצורה רעה מאוד, מה שגרם לו להתחיל לשחק תופסת עם המוליכים. את המירוץ הראשון הוא סיים במקום השישי בלבד, מה שגרם לו לדחוף קדימה במירוץ השני, אבל התרסקות לא מתוכננת די פירקה לו את התוכניות, מה שגרם לו ללכת אחורה ולסיים רק במקום הרביעי. בסופו של דבר, במירוץ האחרון, הוא הצליח לנצח, כדי לסיים במקום השלישי ועל הפודיום.

"אני די מאוכזב, למען האמת", אמר ווב והוסיף: "פשוט היה לי ערב רע. עשיתי כמה טעויות טיפשיות, התחלתי בצורה רעה וגם התנגשות אחת קשה. למזלי, התארגנתי מחדש, וניצחתי את המירוץ האחרון, כדי לשרוד ולסיים שלישי. קשה לי להפסיד, אבל אאלץ להתחיל ולחשוב על המירוץ הבא ולתקוף שוב בברזיל".

המירוץ הרביעי ייערך בבלו הוריזון, ברזיל, ב-27 בפברואר. בינתיים אתם מוזמנים לצפות באירוע המטורף הזה.

צילום מסך: enduro21.com

הטבלה הסופית

1. קודי ווב
2. קולטון האקר
3. TY טרמיין
4. אוריליאן אדסו
5. ג'וני ווקר

לתוצאות המלאותתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:15-24.