טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופראנדורו בדרום אמריקה: צפו בחגיגה הכפולה


   06-03-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

היבשת הלוהטת קיבלה את התחרות לחיקה עם יופי של פיניש מצד המתחרים. סיכום האירועים בברזיל וארגנטינה

סיכום הפרק בדרום אמריקה של אליפות העולם בסופר אנדורו הראה לנו מספר דברים מעודדים, כשהראשון בהם הוא ההתעניינות בתחרויות שהתקיימו. הן בברזיל והן בארגנטינה, שקיימו את הסיבובים השלישי והרביעי בסבב, נראו הרבה מאוד אוהדים, גם חדשים, שמתחילים להידלק על התחום. קודי ווב עשה זאת בארגנטינה, וג'וני ווקר בברזיל, כשאחריהם דולק באופן תדיר קולטון האקר. ווב עדיין מוליך את הטבלה עם שמונה נקודות הפרש מווקר, ושש מהאקר. באופן מפתיע ומאכזב, במקום האחרון נמצא טדי באלזוסיאק.

בלאזוסיאק הוא האכזבה הגדולה של התקופה האחרונה. שבועיים לפני התחרות בארגנטינה, הרוכב הפולני שבר את האגודל, מה שהשבית אותו מלהתחרות. למרות הניסיון האדיר לעשות זאת, ואפילו שלבסוף החליט לטוס לארגנטינה, בסופו של דבר הוא לא התחרה, ונשאר מאחור לבינתיים בדירוג.

צילום: enduro-abc.com

"נאלצתי לוותר כי הכאב היה גדול מדי", אמר הרוכב הוותיק, "הייתי מאוד רוצה להתחרות, בעיקר כי אני יודע שזה מרחיק אותי מאוד מהמאבק על התואר, אבל אעשה את הכל כדי להגיע מוכן לצ'כיה ומדריד כדי למזער נזקים. אני בעיקר חייב את זה לאוהדים שלי, שתמכו בי בתקופה האחרונה".

עוד נתון מעניין מראה כי האמריקאים הם אלה שפותחים חזק את המירוצים האלה, ולקחו את כל ההולשוטס בתחרות. ווב והאקר היו הנהנים העיקריים, והקהל שהגיע בהמוניו קיבל יופי של תחרות לצפות בה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:12-24.