טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אליפות אירופה באנדורו: איש חופשי ומאושר


   16-03-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

בראד פרימן ניצח את הסבב הראשון באיטליה, אבל הוא הזיע, והרבה, כדי לעשות זאת

בראד פרימן הוא הראשון לעונת 2016 שחותם את שמו על ניצחון בעונה הנוכחית. המירוץ, שנערך בדונוטראטיקו, איטליה, היה מירוץ בכורה נהדר, עם הופעה מצוינת של המנצח וגם של הסגנים שלו. בסופו של דבר, ניקולאס פלגרינלי היה גם כן על הפודיום.

"אני מאושר מאוד שהצלחתי להשיג את הניצחון. זאת הפעם הראשונה שהצלחתי לנצח את התחרות הזאת. זאת הפעם הראשונה שאני מצליח לנצח מאז שחזרתי להתחרות במסגרת הזאת, בעיקר לאחר שהפסדתי את השנה שעברה בגלל פציעה".

המסלול, שהיה באורך של 55 ק"מ, אופיין בשטח סלעי איטלקי, כשהרוכבים עברו שלוש פעמים את המסלול. כבר במירוץ הראשון, פלגרינלי רשם את התוצאה המהירה ביותר, אבל למרות זאת, נכנע בסופו של דבר לפרימן, שהצליח לסיים ראשון מבין 193 הרוכבים שהגיעו לתחרות: "ביום הראשון התחלתי בצורה איטית מדי, אבל לאט לאט המשכתי קדימה והצלחתי לצמק מעט את הפער. לצערי, כמה התנגשויות לא ממש עזרו לי לעשות את זה", סיכם פרימן.

צילום: enduro21.com

"היום השני היה יוצא מן הכלל מבחינתי. התחלתי בצורה טובה את המירוץ וזה שינה לי את כל התפיסה לגבי היום השני. קיבלתי הרבה מאוד ביטחון, להמשיך קדימה, ובסופו של דבר זה הסתדר לי מאוד. זאת דרך נהדרת. מי שהשלים את הפודיום הוא מאורציו מיצ'לוז. טום סאגר, שניסה להגן על התואר, סיים בסופו של דבר שישי, אחרי שנתקל ביום רע מאוד ביום הראשון.

התחרות תמשיך ב-26-27/3 בבריאוד, צרפת ולאחר מכן תעבור תצא לפגרה עד ה-30-31/7 אורג, לטביה ו-28-29/10 הרפסן, הולנד.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:18-24.