טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
משלוש יצא אחד: קולטון האקר אלוף סבב הסופראנדורו


   22-03-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

את התחרות הזאת נזכור עוד הרבה זמן. שלישיית הרוכבים נאבקה על התואר, שהוכרע בפנייה האחרונה וכלל הרבה מאוד דרמה ומהפך אחד כמעט בלתי אפשרי. צפו בכתבת הסיכום

קולטון האקר הוכתר כאלוף הסופראנדורו ל-2016. ושלא תחשבו שזה הלך לו קל בסיום הדרמטי ביותר שהתחרות הזאת חוותה, אולי אפשר להגיד בפה מלא - אי פעם.

איזו סיום, איזו דרמה, איזה יופי. כמה סופרלטיבים עוד אפשר לזרוק על חבורת רוכבים יוצאים מן הכלל, שלא מוותרים עד הרגע האחרון, גם אם הם יודעים שהאליפות לא תהיה שלהם. האקר וקודי ווב ניפקו מירוץ של איכות בדרך לתואר, כשבסופו של דבר, אחרי שהאבק התפזר, ראינו את המנצח הראוי חוגג כמו שצריך. רק שבע נקודות הפרידו בין ג'וני ווקר, שהוליך את התחרות, לקודי ווב וקולטון האקר, מה שהביא את הסיום למרתק עבור האוהדים.

כשהוא מוכן לאתגר, ווב קבע את הזמן המהיר ביותר בחימום, אבל מי שגנב את ההצגה במירוץ הראשון היה דווקא טדי בלאזוסיאק הוותיק, שסבל מעונה לא ממש טובה, אבל עדיין הצליח לחצות את הקו ראשון, כשאחריו מגיע המתמודד המקומי והאהוב, אלפרדו גומז.

מאחוריהם הצליח האקר להיות הראשון מבין המועמדים לתואר, שחצה את קו הסיום במקום השלישי, כשווב סיים רביעי ו-ווקר, שרכב פצוע זכר לפציעה שלו בצ'כיה, הגיע בצליעה למקום השביעי.

במירוץ השני, ווב חזר לתקוף והצליח גם להוליך את המירוץ בשלב המוקדם. הוא שלט בקצב מתחילתו, ואפילו הצליח להדוף התקפה של האקר, שסיים בסופו של דבר במקום השני. ווקר עצמו סיים שוב שביעי וראה את חלום התואר מתנפץ לנגד עיניו.

כשרק שתי נקודות מפרידות בין האקר לווב, כולם הבינו שבתחרות הזאת המנצח לוקח את הכל. מי שיצליח לדחוק את היריב מקום אחד אחורה, ולהשיג נקודות, ינצח את התחרות הזאת. ואז זה התחיל.

האקר הצליח להתייצב עם ווב באותו הזמן, כשנותרה הקפה אחת לסיום. השניים עשו כל מה שהם יודעים, גייסו כל סנטימטר של ניסיון ואנרגיה, כשבדרך הם עוקפים אחד את השני במשך 4 פעמים (בהקפה אחת להזכירכם). בסופו של דבר, בפינה האחרונה, האקר הצליח להשתלט על העניינים, להגיע לקו הסיום, ולתת את האות לחגיגה. ווב סיים את העונה שני, וג'וני ווקר המאוכזב, רק שלישי.

"נכנסתי להילוך גבוה במירוץ האחרון. ידעתי שאין לי ברירה, ואני חייב לתת הכל", אמר בהתנשפות המנצח הטרי: "זאת היתה עונה מדהימה. גו'ני, קודי, ובעצם כולם, דהרו על האופנועים בצורה כל כך מרתקת, שזה פשוט מטורף. אני רוצה להודות להסקוורנה על האמון ובעיקר לצוות שלי, שלא הפסיק להאמין", אמר האקר הנרגש בסיום.

"זה פשוט יוצא מן הכלל, זה כמעט בלתי נתפס. אני אלוף העולם. וזה לא היה רחוק מזה שלא אהיה. ההקפה האחרונה היתה על הכל או כלום, ובסוף זה הלך לטובתי. אני חסר מילים כרגע, רק רוצה לחגוג", סיכם. בנוער, רשם מנואל לטנביצ'לר את שמו על האליפות הצעירה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:57-24.