טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אוטוטו: אוטומוטור 2016 כבר מעבר לפינה


   13-04-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

28 שנים היא כבר כאן, והפעם עם הרכב היקר ביותר ואחד שהגיע אליו היישר מג'יימס בונד

התערוכה המוטורית הכי מסקרנת בישראל תתקיים בחול המועד פסח, אליה צפויים להגיע אלפי ישראלים נלהבים, על מנת לבחון את השכלולים החדשים, המכוניות היוקרתיות, ובעיקר - לנשום אויר מוטורי באמצע טירוף החג.

תערוכת המכוניות והאופנועים היא חוויה מוטורית לכל המשפחה, ותתקיים בחוה"מ פסח, 27 - 24 באפריל 2016 בגני התערוכה תל-אביב.

התערוכה, שנחשבת מהגדולות והמפוארות בשנים האחרונות, תציג בכל אולם עולם מוטורי חוויתי שונה.
השנה, כך מבטיחים המארגנים, מצפה לנו תערוכה מלאה בהפתעות מהמהירות, החזקות והיקרות בעולם.
בימים אלה מגיעות לישראל SUPER CARS מרחבי העולם בים ובאוויר לתצוגה בתערוכה. בתערוכה השנה יוצג הרכב היקר ביותר שהגיע אי פעם לישראל הבוגאטי ויירון Grand Sport האגדי, שערכו בישראל (כמובן, עם מיסים), עומדים על כ-6,000,000 דולר.

הבוגאטי ויירון מגיעה למהירות מרבית של 407 קמ"ש. לויירון יש מתחת למכסה המנוע, מנוע בעל 16 צילינדרים בנפח של 7,993 סמ"ק המפתח כוח של 1001 כוחות סוס המגיע מ 0 ל- 100 קמ"ש ב- 2.7 שניות ול- 300 קמ"ש ב- 16.7 שניות. מיכל הדלק מכיל 100 ליטר דלק אשר ייגמרו לאחר 18 דקות של נסיעה במהירות מרבית.

צילום: רונן טופלברג

בין המכוניות העל שיגיעו, תככב גם ה-super cars בתצוגה המפוארת של אסטון מרטין. כמובן שאנחנו מדברים על ה-DB 10, מהסרט האחרון של ג'יימס בונד, שהובאה במיוחד לתערוכה. בתצוגת אסטון מרטין יהיה מופע וידאו הגדול ביותר שנראה בישראל. באולם מיוחד יוצגו מכוניות העל של פרארי, מזראטי ופורשה.

בעולם (אולם) הדו גלגלי תהיה נוכחות של יבואני האופנועים אשר התחזקה מאוד השנה. בין היתר יוצגו האופנועים של הארלי דיוידסון, דיאלים. דגמי האנדורו (FE) מוטוקרוס (FCׂ) והסופרמוטו (701) החדשים של הוסקוורנה ובנוסף הקהל יוכל להנות מצוות רוכבי הוסקוורנה אשר יציג מתחם קפיצות ועבירות ראווה כתצוגה לקהל, על גבי אופנועי השטח של הוסקוורנה.

בעולם השטח יוצג אבזור ברמה גבוהה על ידי גדולי היצרנים והיבואנים. הקהל יוכל ליהנות מהפנינג מכירות של אביזרים שיימכרו בהנחות גדולות. כל זאת לצד רכבי שטח מפלצתיים אשר יוצגו להנאת הקהל.

המחירים נעים בין 75 ש"ח בוועדים, 299 ש"ח למשפחה של ארבעה בהם שני מבוגרים ושני ילדים, 99 ש"ח ל-1+1 בלאומי קארד, ושלל מחירי הנחה אשר כמעט כל הקהל יכול להשיגם. המחיר ללא הנחה עדיין לא הוחלט אבל הוא יהיה נמוך משנה שעברה.

הקהל ייהנה ממופעי אקסטרים מוטוריים על שטח גדול משמעותית משנים קודמות שיוכשר לצורך התערוכה. במופעים ידגימו רוכבי אופנועי הוסקוורנה קפיצות מוטוקרוס ופעלולים, אופנוענים אלופים בוגרים, צעירים וילדים ומופעי מכוניות של אלופי ישראל במופעי ג'מיקנה ודריפט.

האתר הרשמי של התערוכה לפרטים נוספים

צילום: דורון מילרתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:04-24.