טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ילדי אורות של תקווה הגשימו חלום


   19-04-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

נהיגה על כלי רכב בשטח, טיול ארוך והרבה מאוד רגעים של אושר של ילדים. מה צריך יותר?

ביום חמישי האחרון 14/4/16 הופק אירוע בסדר גודל מטורף עבור מטרה מקודשת. סלבס, רכבי שטח, אוהלים, דוכני מזון והפתעות, חיכו באזור מועצה אזורית אלונה לאנשי עמותת אורות של תקווה,שהגיעו להגשים חלום.

העמותה, שניסתה להרים את האירוע, פנתה לאיש השטח, אפי פרץ, וביקשו להגשים חלום לילדים חולי סרטן עם טיול ברכבי שטח. פרץ לא היסס, הרים את הכפפה ויצר אירוע מרשים שכלל 90 כלים מכל הסוגים. האירוע התחיל בתדרוך הנהגים, ולאחר מכן בקבלת פנים של האוטובוס של הילדים עפ ארוחת בוקר בדמות פיתה דרוזית ופיצות.

לאחר מכן יצאו הילדים המאושרים לטיול שטח של שעתיים וחצי ביערות מנשה: "חצינו נחלים, הגענו לפינת קפה בשטח, עם עוגות וקינוחים ולאחר מכן המשכנו את הטיול חזרה למתחם בגבעת נילי", סיפר פרץ. לאחר מכן, הגיע ה-DJ, פיני גלם, שקיבל את הילדים עם מוזיקה וריקודים, ארוחה בשרית, ודוכנים של שערות סבתא ומתוקים.

לסיום, קיבלו הילדים המדהימים האלה מופע טלפטיה של לול הקוסם, שכלל חלוקת מתנות לילדים חלקת פרחים להורים כל האירוע. פרץ ביקש להודות לכל הרוכבים שעצרו יום עבודה והגיעו לשמח את הילדים, ד.ל.ב מוטוספורט, פולאריס ניצני עוז, שלומי זנתי (צלם), בני צדוק (מתנפחים), דפוס יהב, ברעם פרסום מקורי בע"מ, עופר פתרונות, יניב אסולין (אוהלים), לול הקוסם, אייל השכרת ציוד, האחים איטח, עוגות נטלי, מורן רוזנברג, גלידות וניליה, תמיר השכרת ציוד, סמי בכיכר אירועים, אלוף השווארהמה, יגאל בגט, פיצה פומדרו, אמריקן פיצה, חיים ארביב (דוכני מזון) וכוכבי הישרדות, עומרי ועומר.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:47-24.