טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פינוק לחג: הורדת מחירים לאופנועי קוואסאקי


   19-04-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

בעקבות צמיחת שוק האופנועים בישראל, מטרו מוטור עם הצעה מפתה

מטרו מוטור, יבואנית קוואסאקי, מודיעה על מדיניות של הורדת מחירי אופנועי קאוואסאקי בישראל, שתכנס לתוקפה מיד עם פרסום ההודעה, וזאת כתוצאה ממדיניות עידוד שנתמכת על ידי היצרן. צמיחת שוק האופנועים בישראל בעשרות אחוזים במהלך השנתיים האחרונות וחיזוק מעמדה של ישראל בקרב היצרן מהווים את הגורם למדיניות האגרסיבית שמטרתה כאמור הגדלת נתח השוק וביסוס מעמד היצרן בישראל. המהלך יאפשר מענה לביקוש הגובר בשוק האופנועים ובמקביל להוזלת מחירים משמעותית של מרבית ליין אופנועי קאוואסאקי, החל מהנפחים הבינוניים ועד אופנועי ה-750 ומעלה, כולל אופנועי השטח – קאוואסאקי KL ודגמי ה-KX השונים.

לדוגמא: קאוואסאקי Ninja 300 ו-Z300, יימכרו מעתה ב-34,985 ₪ במחיר המחירון, במקום ב-39,985. Versys 1000 ו-Z1000, יימכרו במסגרת המדיניות החדשה ב-84,985 ₪, מחיר המחירון, במקום 94,985 ₪

גדי אבירם, מנכ"ל מטרו מוטור: "השוק הישראלי חווה בשנים האחרונות צמיחה דו ספרתית מרשימה במכירות האופנועים, בעיקר אלו הבינוניים המשמשים גם כפתרון תעבורתי יעל ונוח מהפריפריה לעיר. בחודש מרץ האחרון מכירות האופנועים היוו כ-30% ממכירות כל השוק הדו גלגלי, נתון מרשים יחסית לנתון של בין 6 ל-10 אחוזים ב-5 השנים החולפות. צמיחה זו מסמנת את השוק המקומי כשוק צומח ומשמעותי ויכולת המשא ומתן שלנו עם היצרנים גדלה. את היכולת הזו אנחנו מתרגמים להורדת מחירים"

להלן פירוט ההוזלות של הדגמים השונים:תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:23-24.