טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ככה בונים תרבות ספורט: מסלול מירוצים חדש להונדה בחדרה


   20-04-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

רוכבי המוטוקרוס בישראל יוכלו ליהנות מעוד מקום להתחרות ולשפר את הכישורים שלהם. כל הפרטים בפנים

הונדה אופנועים, מבית "מאיר", הודיעה היום כי כחלק מהחזון של הונדה אופנועים למימוש הפוטנציאל הגלום בספורט המוטורי, היא הראשונה שמרימה את הכפפה ועושה צעד משמעותי בתחום. בימים אלה חונכת הונדה אופנועים את HONDA RACE TRACK בחדרה - מתקן האימונים הראשון מסוגו בארץ, אשר ישמש כאתר אימונים והדרכה עבור רוכבי המוטוקרוס בישראל.

המתקן, שנקרא HONDA RACE TRACK, מתפרש על שטח של 50 דונם ויכלול שני מסלולי מוטוקרוס. הראשון הוא OUTDOOR SUPERCROSS (היחיד בישראל), מסלול אופניים לקפיצות ורכיבות אקסטרים, ובי"ס להדרכות רכיבה מוטוקרוס ומרוצים. המתקן יפתח לאימונים 3 פעמים בשבוע כולל סופי שבוע ולהדרכות בתיאום מיוחד.

על מנת להיות חלק מהתענוג, תיפרדו מ-100 ש"ח, שנחשבים לעלות השימוש במתקן ליום אימון. לקוחות שרכשו אופנועי הונדה ב"מאיר" יהיו זכאים להנחה בדמי השימוש במתקן וישלמו רק 50 ש"ח.

אורן בננו, מנהל הונדה אופנועים בקבוצת "מאיר", אמר: "אנו גאים להוביל ולקדם את התחום המוטורי בישראל. פתיחת מתקן HONDA RACE TRACK מהווה שלב נוסף בחזון שלנו לייסד, לקדם ולהוביל את התחום הזה ואנו גאים להיות היבואן הראשון שעושה צעד משמעותי למען קהילת רוכבו המוטוקרוס הישראליים". אנו מודים לעיריית חדרה על שיתוף הפעולה ותרומתם להקמת המיזם וכן לחברה לפיתוח חדרה "נחלים", הוסיף בננו. המתקן יופעל ע"י איתי דור בכפוף לחוק ובמסגרת חוק הנהיגה הספורטיבית.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:00-24.