טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
בשעה טובה: ניצחון ראשון למקגיל ב-GNCC


   20-04-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אחד הלוזרים הכי גדולים של העונה הזאת, מצליח לחזור לכותרות. האם זה יספיק לו לקראת ההמשך? כנראה שלא, אבל לפחות יש וידאו מהערב הנהדר שסיפקו לנו הרוכבים

זה לקח "רק" ארבעה סיבובים, אבל בסופו של דבר, הצליח סגן האלוף בעונה שעברה להראות קצת מהיכולות שלו וקצת להחזיר את הכבוד לעצמו במסגרת סבב ה-GNCC, שמתרחש בתקופה האחרונה בדרום קרוליינה.

אדם מקגיל כבר שכח מהו טעם הניצחון. מתחילת העונה הנוכחית, אחד הרוכבים היותר מוכשרים שיש בסבב, הגיע כבר כמעט בלי ציפיות אל התחרות בחוות BIG BUCK, ולהפתעת כולם, גרף את כל הקופה, ובגדול. מקגיל הגיע ביחד עם ווקר פאולר, ונאבק איתו בצורה נפלאה, למרות שהמוליך הבלתי מעורער של הטבלה, לקח את ההולשוט.

היריבות נמשכה עמוק אל תוך היער בדרום קרוליינה, כשמקגיל מוצא את עצמו לפתע נאבק גם בכריס בוריץ', כשניל ברייסן דוחף קדימה כמה שאפשר ונושף בעורפם. אך ככל שהזמן הלך ועבר, התברר ראש חץ מפתיע מאוד. ברייסן ומקגיל דחפו קדימה, כשהפעם מקגיל היה זה שהצליח לנצל מספר טעויות של יריבו, לפתוח פער של 30 שניות, ובסופו של דבר גם לרשום ניצחון. שני סיים ברייסן ואחריו סגר את הפודיום ג'ארוד מקלור.

צילום: gnccracing.com

"אני כל כך מאושר שהצלחתי לנצח את המסלול הזה, שאני באמת רוצה להודות לכולם. צריך לזכור שבכל המירוצים עד עכשיו העונה סיימתי על הפודיום, אבל לא ניצחתי, אז יש הרגשה קצת מיוחדת".
פאולר המשיך להתאושש מהפתיחה הנוראית שלו, וסיים את המירוץ במקום החמישי, כשהוא עדיין מחזיק בפער של 14 נקודות מברייסן ניל, שמדורג אחריו.

התחרות תחזור אלינו ממש עם סיום חג הפסח, בעוד כעשרה ימים (30/4-1/5), שוב בדרום קרוליינה.

1. אדם מקגיל (הונדה)
2. ברייסן ניל (ימאהה)
3. ג'רוד מקלור (הונדה)

טבלה כללית:
1. ווקר פאולר, (ימאהה) 106 נק'
2. ברייסן ניל (ימאהה), 92 נק'
3. אדם מקגיל (הונדה), 89 נק'
4. כריס בוריץ' (סוזוקי), 56 נק'
5. קול ריצ'רדסון (ימאהה), 56 נק'
6. ג'ארוד מקלור ( הונדה) 55 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:20-24.