טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
MXGP: גאג'סר והרלינגס ממשיכים לשלוט


   20-04-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

העולם שייך לצעירים. הסלובני ממשיך להדהים את פבוורה, ההולנדי דורס כל מה שזז

כמה צעיר, ככה ווינר. זאת הדרך שאפשר לסכם את הקריירה המקצוענית עד כה של טים גאג'סר, שממשיך לרשום ניצחונות בעונת הבכורה שלו. הפעם הגיע תורם של האוהדים במקסיקו לחזות בפלא הצעיר, ושלא תחשבו שזה היה קל.

הסיבוב החמישי של סבב אליפות העולם במוטוקרוס, נשאר ביבשת אמריקה, כשהפעם תורה של העיר לאון לארח את המתחרים. על קו הזינוק התחרו הסלובני עם רומאיין פבוורה, שממשיך להוליך את הטבלה. הסלובני הצליח לנצח בצורה פנומנלית את המירוץ הראשון, לאחר שהצרפתי גם נאבק בקשיים טכניים, ובסופו של דבר, גם את המירוץ השני, אם שאלתם, הוא לקח.

המצב כעת הוא מדהים. פבוורה, שבעונה שעברה שייט לניצחון בלי מתחרים, פתאום חולק את המקום הראשון עם גאג'סר במירוץ הזה, כששניהם עם 47 נקודות כל אחד, אבל בסופו של דבר, בזכות תוצאה טובה יותר, גאג'סר נרשם כמנצח, כשהוא מציין כי מדובר בניצחון השלישי שלו באליפות, כשפווברה רשם רק שניים. למרות זאת, הצרפתי עדיין מוליך את הטבלה בשלוש נקודות.


גאג'סר אמר בסיום: "אני שמח מאוד על התוצאה הזאת, בעיקר לאור הניצחון הדחוק. התחרות הזאת צמודה, והיא תישאר גם כזאת. עכשיו צריך להסתכל הלאה". פבוורה הוסיף: "נאבקתי קצת עם האופנוע בהתחלה, אבל עדיין לא הצלחתי להדביק את הפער מאוחר יותר. היה חסר לי משהו כדי לנצח, וזה די מאכזב".

1. פבוורה 219 נק'
2. גאג'סר 216 נק'
3. אנטוניו קאיירולי 171 נק'
4. ייבגני בוברישייב 170 נק'
5. מקס נאגל 165 נק'

ב-MX2, נראה כי התחרות מאבדת עניין, ואם לא יהיה משהו יוצא דופן מצידו של ג'פרי הרלינגס, הוא ייקח את האליפות הזאת בהליכה. זה נורא, כיוון שהוא פשוט לא מפסיק לנצח, ולעשות את התחרות הזאת לקצת מיותרת. אתם מוזמנים לשאול את חבריו למסלול.

"הפסדתי את העונה שעברה בעיקר לאור העובדה שהייתי פחות אגרסיבי, אבל השנה זה כבר משתנה. אני יכול לנצח בחמש שניות, או להפסיד בדקה, זה לא אומר שום דבר. אני פשוט רוצה לנצח ומנסה לעשות את מה שמצפים ממני.

1. ג'פרי הרלינגס 250 נק'
2. ג'רמי סיוור 192 נק'
3. פאולס ג'ונאס 166 נק'
4. אלככסנדר טונקוב 163 נק'
5. פטר פטרוב 132 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:37-24.