טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הווילדקאט שמשגע את המדינה: רכב השטח במבצע מטורף


   21-04-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הטרייל 700, מסדרת הרכבים של ארקטיקאט, יכול להיות שלכם, ועוד עם אחריות

מזג האוויר הנפלא, והתקופה שנמצאת בפתח, צריכה להיות בדיוק התזמון להזיז אתכם לקנות את רכב השטח שתמיד רציתם. בדיוק בשביל זה כדאי שתבדקו את הוויילדקאט טרייל 700, רכב השטח SBS מסדרת רכבי הספורט פנאי של היצרן האמריקאי ארקטיקאט. דגם זה מגדיר היטב את המושג עלות תועלת חיובית. המנוע מייצר כמעט 70 כ"ס, על משקל של 480 ק"ג. מדובר בתנוחת ישיבה ספורטיבית מעולם מירוצי השטח, כשמרכז הכובד נמצא בתוך שילדת מסבך צינורות, סגנון ייחודי זה מאפשר לנהג חוויה צמודת קרקע, כל סוגי השטחים, מרכז כובד נמוך ומרווח גחון הולם.

שני דגמים משווקים בארץ במחירים הזולים ביותר לרכב שטח אמריקאי, אוטומטי מלא, דגם טרייל 700 בסיסי עם בולמי פוקס אלומיניום. ודגם טרייל 700 לימיטד. בולמי פוקס מתכווננים, גלגלי מגנזיום מקוריים והגה כוח חשמלי. דגם הבסיס מגיע בצבעים ירוק שחור או אדום שחור. דגם הלימיטד מגיע בצבעי כתום נחושת.

דגם זה הינו בעל יחס כ"ס משקל הטוב בקטגוריה. כמעט 70 כ"ס על פחות מ-500 ק"ג, מה שנותן לרכב הרגשה של עוצמה. הכלי ארוך באופן יחסי מכל המתחרים ולכן ניתן לבסס עליו שליטה מלאה ומדוייקת. מערכת המתלים נותנת מענה מצויין בכל תוואי ובכל מהירות. ההיגוי קל ונוח. ההגה מתכוונן לגובה הנהג ושדה הראיה פרוש בצורה מלאה בכל זווית. הכלי מגיע עם חגורות 4 נקודות, גג וחצי חלון, ועוד שלושה אביזרים לבחירת הלקוח.

החלק אולי החשוב ביותר שהחברה מציעה ללקוחות כל דגמי ארקטיקאט היא אחריות יצרן של שנתיים, ללא הגבלת ק"מ או שעות מנוע. הכלים מיובאים ע"י חברת מוטוטראק מבית סמל"ת, כשמחיר הדגם הבסיסי עומד על 81,900 ש"ח בימים רגילים, אך כעת הוא נמצא במבצע של 74,900 על הכביש. דגם הלימיטד 91,900 כולל גג תאורת לד וחצי חלון. ללא הנחה כרגע.

מערכת נזימה אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:47-24.