טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אוולללה: ה-MOTOGP מגיע לספרד


   22-04-2016, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מארקז, רוסי, או דובי? מי ייקח הפעם את הסבב, שמתחיל להיות לוהט

סבב ה-MOTOGP מגיע לספרד למסלול חרז המדהים, מחוזם של הספרדים, אך יש שני רוכבים לא ספרדים שרוצים לנצח וצריכים לנצח יותר מהשאר.
איזו פתיחת עונה קיבלנו השנה. קרב בין מארקז ללורנזו ולוולנטינו רוסי, ויותר מכך, נראה שהקרב בימאהה נוצח על ידי הדוקטור מכיוון שלורנזו עובר לדוקאטי בעונה הבאה, ועצם זה שההכרזה על המעבר הגיעה כל כך סמוך לפתיחת העונה, מראה לאיפה הרוחות נשבו בתוך ימאהה.

אין ספק שאם לורנזו כן יצליח לקחת אליפות עם דוקאטי, הוא יביס חד משמעית את רוסי ואת האגדה סביבו. בכל זאת, גם דוקאטי זכו ב-2007 באליפות עם קייסי סטונר וסביר להניח שהם יזכו שוב בעתיד הקרוב. הרי בכל זאת עברו כבר 9 שנים ובעונה הבאה נגיע כבר לעשירית. עוד רוכב שחייב לנצח הוא אנדראה דוביציוזו.

צילום: www.motogp.com

תחושת הבטן היא שדובי יהיה הרוכב שיאבד את כיסא המפעל בקבוצת דוקאטי בעונה הבאה, והוא עצמו מדבר על פרישה ועל כך שהוא מרוצה ממה שעשה בקריירה שלו. אך כמו שלקח אליפות 250 בזמנו, ניצח מרוץ בקטגוריה הזו לפני כמה שנים, ומאז לקח הרבה מאוד פודיומים, אז הוא מסוגל לנצח כל עוד לא יסמנו עליו צלב מטרה ויורידו אותו כמו שעשו יאנונה ופדרוסה בשני המרוצים האחרונים. הבעיה של דובי שבשלב הזה של העונה הוא פספס כל כך הרבה הזדמנויות בגלל אחרים, שהביטחון העצמי שלו טעון שיפור. מצד שני, כוח רצון עז תמיד היה היתרון של דובי ואני אישית מקווה שנזכה לראות אותו מנצח.

כשעוברים למארק מארקז, רואים רוכב שניצח בארגנטינה וגם באוסטין, ונראה שהוא מצא שוב את המוג'ו שלו שהוביל אותו לשני אליפויות עולם רצופות. אוהבים את מארקז או לא אוהבים, הרוכב הזה הוא משהו אחר, כמו שתמיד ידענו. השאלה היא האם ההונדה באמת מוצלחת העונה, או ששני המסלולים האחרונים תפורים על מידותיהם של האופנוע והרוכב עד כדי כך. כמובן שאי אפשר לנבא מה יהיה בסוף השבוע הקרוב, אך אין ספק כי רוסי ודובי הם הרוכבים שיש להם הכי הרבה רצון להוכיח שהם לא פחות תחרותיים.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:20-24.