טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
"מברכים את החלטת השרה רגב לגבי הספורט המוטורי בישראל"


   24-04-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

איגוד יבואני הרכב הדו גלגלי התייחס לחוזר המנכ"ל שפורסם ובו התייחסות נרחבת לתחרויות נהיגה ספורטיביות

איגוד יבואני הרכב הדו גלגלי מברך את הצעת שרת התרבות לקידום הספורט המוטורי בישראל

לקראת חופשת הפסח, פרסם משרד התרבות והספורט בראשות השרה חה"כ מירי רגב, חוזר מנכ"ל ובו התחייבות לפיתוח, קידום והטמעת פעילות ענף הספורט המוטורי בישראל, וכן להקמת מתקנים לספורט המוטורי בהתאם. איגוד יבואני הרכב הדו-גלגלי באיגוד לשכות המסחר מברך על הצבת הספורט המוטורי בחוזר המנכ"ל כענף ספורט מרכזי שיש לקדם במשרד התרבות והספורט, לרבות הצעדים הבאים:

פיתוח מסלולים קבועים לתחרויות נהיגה ספורטיבית, הכללת תיק המוצר החדש של מתקן הספורט המוטורי בתחומי האספלט, במסגרת הקול הקורא למתקני ספורט של המועצה להסדר ההימורים בספורט, סיוע באיחוד ההתאחדויות הקיימות בענפי המכוניות והקרטינג, והכרה בהתאחדות העל המאגדת את ארבע ההתאחדויות הקיימות, הכפלת התקציב המיועד לספורט המוטורי (דו גלגלי וארבע גלגלי), הקלה בדרישות אבטחה לקיום אירועי ספורט מוטורי.

לדברי טלי דרורי-ברנר, יו"ר איגוד יבואני הרכב הדו-גלגלי וחברת נשיאות לשכת המסחר תל-אביב והמרכז: "הספורט המוטורי הינו ענף ספורט ותיק, חשוב ומוכר בעולם והגיעה העת שיוכר ככזה גם בישראל. ציבור רחב של ספורטאים העוסקים בענף זה נושא את עיניו לקידומו של הספורט המוטורי ומאמין כי בזכות תרומתה של השרה רגב ואנשי משרדה יזכה הענף להכרה ולפעילות נרחבת חוקית ומאתגרת.

"לצד הפעילות המבורכת של השרה רגב, וצוות משרדה, אנחנו מצפים ממשרדי הממשלה הנוגעים בדבר, לפעול כל אחד בתחומו על נת לסייע במימוש חזון הספורט המוטורי בישראל, ולמנוע צווארי בקבוק וחסמים בירוקרטיים ביישום מדיוניות משרד התרבות והספורט בתחום זה"תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:31-24.