טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
GNCC: בלתי ניתן לעצירה


   17-05-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

בתחילת העונה כבר הספידו אותו, עכשיו הוא כבר קם מהקבר. אדם מקגיל ממשיך לדהור בסבב עם ניצחון שלישי ברציפות

ספרינגוול אינדיאנה היתה מקום לא ממש יבש בסוף השבוע האחרון. תנאי המסלול היו בוציים ויצרו לנו תנאים שאנחנו אוהבים באירועים כאלה. לאחר מאבק קשוח, מחוספס וקשה, היה זה אדם מקגיל שחצה את הקו ראשון, כשהוא רושם ניצחון שלישי ברציפות ברצף בסיבוב השישי מתוך 13 בסבב ה-GNCC.

לאחר שהדגל הירוק הוציא לדרך את הנהגים, ווקר פאולר הבהיר שהוא לא מתכוון לבזבז זמן ולקח את ההולשוט, שגם שווה 250 דולר. ברייסן ניל התחיל רע, ופילס את דרכו למקום השלישי עד לכניסה ליערות, מה שהבטיח לנו יופי של המשכיות. קול ריצ'רדסון היה שני ובוריץ' עקף והגיע למקום השלישי.

פאולר המשיך להוביל לאורך כל ההקפה השנייה, כשדווקא מקגיל, אליו היו נשואות העיניים, פתח רע ובסופו של דבר מצא את עצמו במקום התשיעי. אבל כל זה היה תקף עד ההקפה השנייה, שם כבר מצא את עצמו נאבק על המקומות הראשונים עם פאולר ובוריץ'.

לאחר המירוץ הראשון אמר פאולר: "רכבתי ממש זהיר בגלל תנאי המסלול" והמשיך: "המירוץ הזה צריך להיות יותר רגוע מבחינתנו, ויש מקומות שצריכים לנסוע מהר כדי שלא יילך המנוע. המזל היה בצד שלי עד עכשיו ואני מקווה שגם בהמשך. בכל מקרה זה הולך להיות צמוד".

צילום: gnccracing.com

פאולר ראה את הנולד לגבי ההמשך. מקגיל המשיך ומשך למעלה, כשלאורך כל המסלול השני, כריס בוריץ' הוא זה שמוביל את הדרך. ברייסן ניל המשיך גם הוא לתקוף, אבל הדרמה הגיעה ממש לקראת הסיום. בוריץ' המשיך קדימה, הגיע אל קו הסיום, אבל רגע לפני, עשה טעות שעלתה לו ביוקר, כשלקח סיבוב מהיר מדי. מקגיל אמר תודה, השלים את העקיפה וסיים במקום הראשון.

בוריץ', שניסה לעלות על הכלי שלו, המשיך קדימה וניסה לחזור למסלול, אבל עד שהוא עלה עליו, הוא ראה את פאולר ואת ניל עוברים אותו, וחצה את הקו רביעי: "היה שם קרב אמיתי לאורך כל הדרך. ממש לפני הסיום נסעתי ישר לתוך השוליים והתהפכתי. הלכתי מהמקום הראשון לרביעי וחבל". ג'ארוד מקלור סיים חמישי, בעוד שקול ריצ'רדסון סיים שישי.

הפער בצמרת הצטמצם כעת שוב, והוא עומד על שבע נקודות בלבד בין פאולר למקגיל, שכל השאר נמצאים הרחק מאחור. אנחנו בחצי העונה ונדמה שהחצי השני הולך להיות אפילו יותר דרמטי. מי ההימור שלכם?

טבלה כללית:

1. ווקר פאולר 156 נק'
2. אדם מקגיל 149 נק'
3. ברייסן ניל 129 נק'
4. כריס בוריץ' 118 נק'
5. ג'רוד מקלור 89 נק'
6. קול ריצ'רדסון 86 נק'
7. לנדון וולף 77 נק'
8. ג'וש מריט 66 נק'
9. גרג סמוי 63 נק'
10. ג'וני גלאגר 55 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:48-24.