טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אירו רמז זכה באנדורו GP יוון


   25-05-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הספרדי עשה עבודה יוצאת מן הכלל בגראבנה, שלט ללא עוררין בתחרות ולקח הביתה עוד תואר, עם דומיננטיות מרשימה למרות תקלות ושינויי מזג אויר. הקרב הבא - בפינלנד

סבב האנדורו GP הגיע ליוון, וכמו שהוא יודע, ניפק לנו איכות ודרמה שלא נראו כבר הרבה זמן. אז מה היה לנו שם? מזג אויר הפכפך, אדמה שמשתנה, רוכבים שמנסים להסתגל, ובעיקר - מנצח אחד גדול ומיוחד.

אירו רמז (KTM) רשם עוד ניצחון בתחרות האנדורו GP שהתקיימה ביוון, כשהוא מצליח להקדים את ג'וני אובר (BETA) ולואיק לאריו (ימאהה), שהשלימו את הפודיום. הספרדי, שלקח את המקום הראשון, היה מתחילת המירוץ הרוכב המהיר ביותר, והחרוץ ביותר, כשקבע את זמני ההקפות המהירים ביותר, למרות שסבל מפציעה טורדנית ומעיקה בברכיים. רמז נתן יומיים מדהימים, לקח פעמיים את המקום, והבטיח לעצמו את הניצחון בעיירה הנפלאה גראבנה.

ג'וני אובר, שפתח את התחרות ביום הראשון עם דירוג במקום החמישי, הצליח לשפר עמדות ביום השני, ואף הגיע למצב שבינו לבין רמז מפרידים רק שבע שניות, כשהוא רושם את התוצאה הטובה ביותר שלו בעונה הנוכחית. גם לואיק לאריו, שהתרסק בצורה מרשימה בפתיחת המירוץ, ואיבד חצי דקה יקרה, הצליח בסופו של דבר לאסוף את עצמו, להיאבק בהקפות שנותרו, ודחק את טיילור רוברט למקום הרביעי.

"זה לא היה היום המושלם, בעיקר לאחר ההתרסקות בהקפה הראשונה, שכללה גם כאב ראש לא קטן", אמר לאריו והוסיף: "אחר כך, פשוט דחפתי ככל שיכולתי קדימה, כדי לנסות ולחזור. זה באמת מירוץ קשה, ואני מרוצה מאוד מההישג".

צילום: endurogp.org

המנצח הגדול אמר בסיום: "הרגשתי מצוין לאורך כל המירוץ, ובעיקר ביום השני. פתחתי קצת חלש בהקפה הראשונה, אבל אחר כך התנאים של המסלול, שהפכו פתאום ליבשים, הפתיעו אותי וקצת היקשו על האופנוע. אחרי שהתייצבתי, הבנתי איך צריך להתנהג ואיך צריך לנהוג". את החמישייה הראשונה השלימו נתן ווטסון מקוואסקי, ואיוון סרוונטס (KTM).

התחרות הבאה של הסבב תתקיים בפינלנד, ב-11 וב-12 ביוני.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:52-24.