טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מסירות מאי בשוק הדו-גלגלי


   07-06-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

עלייה של כ-10% במצטבר ביחס לתקופה המקבילה אשתקד 2015. ידיעה פרסומית

שוק הדו-גלגלי נמצא בעלייה של כ-10% בחמשת החודשים הראשונים של השנה לעומת התקופה המקבילה אשתקד, כך התברר מנתוני חודש מאי שפורסמו, כשבינתיים נמשכת מגמת התחזקות האופנועים השימושיים בנפחי הביניים, כאשר ממותג קאוואסאקי נמסרו 111 כלים בחודש מאי – מספר המסירות הגבוה ביותר בשוק האופנועים.

על פי הנתונים, מותג ימאהה ממשיך להתחזק – חודש שלישי ברציפות כמותג השני הנמכר ביותר בישראל אחרי סאן יאנג ונתח שוק של כ-20% בחודש מאי

השוק הדו-גלגלי בישראל ממשיך לצמוח גם בחודש מאי, ומציג מספרים נאים. מספרי המסירות של חמשת החודשים הראשונים של השנה מורים על גידול של כ-10% לעומת התקופה המקבילה אשתקד (ינואר – מאי). בסך הכול נמסרו בחודש מאי 1,377 כלים, ו- 6,986 כלים מתחילת השנה, זאת לעומת 6,337 כלים בתקופה זו אשתקד. מטרו מוטור ממשיכה להוביל את שוק הדו-גלגלי בישראל עם 832 מסירות בחודש מאי, מתוך סך 1,377 הכלים שנמסרו בחודש זה.

סאן-יאנג, המותג הנמכר בישראל, מסיים את מאי עם מסירות של 431 כלים כאשר קטנועי המנהלים הנמכרים בישראל, הסאן יאנג ג'וימקס והסאן יאנג ג'וירייד מובילים את טבלת המסירות.ימאהה הינה היצרן השני הנמכר ביותר בישראל, זה החודש השלישי ברציפות, אחרי סאן יאנג ולפני קימקו, עם 290 כלים שמסרה ימאהה בחודש מאי. הכלי הנמכר ביותר של ימאהה בחודש מאי הוא הימאהה טריסיטי עם 58 כלים שנמסרו, כאשר הימאהה Tmax הוא הכלי השני הנמכר ביותר של היצרן, עם 57 כלים.

קאוואסאקי מסיימת את חודש מאי עם מספר המסירות הגבוהה ביותר בשוק האופנועים. סך הכול מוסרת קאוואסאקי 111 אופנועים, כאשר עיקר המגמה היא מסירות של אופנועי הביניים בנפחים 250 ו-300 סמ"ק, לצד אופנועי הספורט טורינג של החברה – קאוואסאקי וורסיס בנפחים של 650 ו-1000 סמ"ק.

יצוין כי נתוני חודש מאי הושפעו לרע משביתת בוחני הרישוי - למעלה מ-6 אלפים מעוכבי מבחן מעשי לקבלת הרישיון לדו גלגלי. להבדיל ממבחני הרישיון למכוניות, רוב רוכבי הדו גלגלי שעושים רישיון רוכשים דו גלגלי בטווח של מספר שבועות מקבלת הרישיון. עם חזרת מערך הבוחנים לעבודה, קיים צפי לגידול נוסף במספר המסירות שיתבטא בחודשים הקרובים.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:48-24.