טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מטרו מוטור תשווק בלעדית את בולמי אוהלינס למותגיה


   10-06-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

יצרן הבולמים השבדי, שהוקם ב-1976 ונרכש בעבר על ידי ימאהה, מתמחה במערכות בולמים ומשככי היגוי. ידיעה פרסומית

מטרו מוטור, יבואנית ימאהה וקוואסאקי בישראל תחל לשווק באופן בלעדי עבור מותגיה את בולמי העילית של היצרן השבדי אוהלינס (OHLINS). יצרן הבולמים השבדי, שהוקם ב-1976 ונרכש בעבר על ידי ימאהה, מתמחה במערכות בולמים ומשככי היגוי ונחשב מהמובילים בעולם.

מטרו מוטור, תחל כאמור לשווק את מוצרי החברה המיועדים לכלים מתוצרת ימאהה קוואסאקי וסאן יאנג באופן בלעדי, כאשר מוצרי החברה למותגים דו גלגלי אחרים ימשיכו להיות מיובאים ומשווקים על ידי היבואנית ליגל בע"מ.

במסגרת המהלך, ישווקו בולמים אחוריים וקדמיים, משככי היגוי, וקיטים לשיפור בולמים לאופנועי כביש ושטח בכל סניפי מטרו, כאשר מדיניות התמחור נועדה להיות אטרקטיבית. כך למשל, בולם אוהלינס אחורי לימאהה MT-09 יימכר ב- 2,896 ש"ח בלבד; קפיצים מותאמים למשקל הרוכב במחיר של החל מ-661 ש"ח; משכך היגוי ל-WR250 במחיר של 1,330 ש"ח.

את ליין מוצרי אוהלינס יהיה ניתן להשיג בסניפי מטרו מוטור, החל מחודש יוני, כאשר את ההתקנה ניתן לבצע באחד ממרכזי השירות של מטרו מוטור.

מערכת נזימה אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:50-24.