טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
GNCC: יעלה להילוך חמישי?


   10-06-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ווקר פאולר ממשיך להגדיר מחדש את חוקי הטרקטורונים, וינסה לרשום את החמישי ברציפות. מקגיל: "בשנה שעברה הגעתי למקום השני, השנה אני מתכוון לשפר את זה"

המירוץ השמיני של סבב הקרוס קאנטרי יעמוד בסימן הניסיון של ווקר פאולר יתקיים בשבת הקרובה בהיילנד הפופולארי באודסה, ניו יורק. ווקר פאולר יגיע רענן וטרי לסיבוב הזה, אחרי הניצחון המרשים שלו לפני שבועיים, כשאדם מקגיל ינסה להמשיך ולמנוע ממנו את השליטה הבלעדית הזאת.

הנהגים האמיצים התמודדו עם תנאים חמים ולחים בפעם הראשונה העונה, ולאחר שסיימו להזיע, התברר כי המנצח הגדול של "ג'ון פנטון וויסקו", היה פאולר ווקר. פאולר היה כל כך חד, והצליח לפתוח פער של 30 שניות על חבריו למירוץ, והותיר אותם מתוסכלים מאוד עד הרגע האחרון.

אדם מקגיל, שרשם תקופה נהדרת בשבועות האחרונים, ניסה במהלך הדרך להתקרב ולעשות משהו, אבל כל מה שנותר לו להתחרות עליו זה על המקומות השני והשלישי עם ניל ובוריץ'. השלושה נשארו צמוד צמוד לאורך כל הזמן. בוריץ' היה זה שהצליח לתפוס את המקום השני על הפודיום, ולמרבה ההפתעה, גם ברייסן ניל התברג לשם במקום השלישי. מקגיל סיים רביעי, ולנדון וולף סיים חמישי.

אדם מקגיל אמר לפני התחרות: "הגעתי למקום השני בשנה שעברה, ואני מצפה לחזור לפחות לשם. אני בא עם רעב ומקווה להוכיח לכולם שעדיין יש על מה להילחם"

הטבלה הכללית:

1. ווקר פאולר - 186 נק'
2. אדם מקגיל - 167 נק'
3. ברייסן ניל - 150 נק'
4. כריס בוריץ' - 143 נק'
5. לנדון וולף - 93 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:05-24.