טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
לא שמר על הבית


   13-06-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אירו רמס רצה מאוד לשמח את הקהל הביתי, אבל תוכניות לחוד ומציאות לחוד, בעיקר כשפיליפס רוצה לחגוג ניצחון

פינלנד התמרקה לקראת מירוץ האנדורו GP שהתקיים בעיירה היינולה, כשהגיבור המקומי, אירו רמס, נעמד על קו הזינוק בתקווה להצליח ולרשום ניצחון ביתי במסגרת הסבב, ולהמשיך את הכושר המצוין בו הוא נמצא.

אבל רצונות לחוד ותוצאות לחוד. רמס ראה את מאט פיליפס, אחד מיריביו הגדולים ביותר, מסיים את המסלול הארוך והמפרך תשע שניות לפניו, בדרך למקום הראשון של הפודיום. אחריו הגיע רמס, כשאת הפודיום סגר סטיב הולוקומבי, שראה את פיליפס רושם את נצחונו השלישי העונה בסבב.

ביום הראשון, רמז ו-ווטסון, ששלטו ללא עוררין ביום הראשון, ידעו שמי שיעשה הכי פחות טעויות, כנראה ינצח. והמישהו הזה היה הפיני. הבריטי הצעיר היה כל הזמן שם בעניינים, אבל שתי טעויות קטנות, שהפכו להיות קריטיות, נתנו לו את הניצחון.

היום השני כבר היה סיפור אחר לחלוטין. פיליפס הגיע חד, מפוקס, הצליח לפתוח פער, ופשוט לא הסתכל אחורה: "רמס וגם ווטסון לחצו אותי חזק מאוד קדימה, מה שגרם לי לטוס יותר ויותר קדימה. זה היה יום קשה מאוד, אבל לא הפסקתי לדחוף קדימה. שמרתי על קצב נכון, וגם כאשר היו קצת קשיים, ידעתי איך לקחת את הפניות כמו שצריך ולנצח".

בעקבות הניצחון המרשים, פילפס קיבל בונוס בדמות חזרה למקום הראשון בטבלה, כשהוא נמצא צמוד צמוד לרמס, שמבחינתו הלך לישון לאחר היום הראשון כשהוא מוליך, אבל בסופו של דבר נכנע לתצוגת על של רוכב שרקו האוסטרלי.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:22-24.