טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
GNCC: משאיר להם אבק


   13-06-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

פאולר ניצח את המירוץ, מקגיל התרסק אל המקום השלישי, והסבב נראה כמשהו שמתחיל להיות מוכרע, אלא אם יקרה פה משהו בלתי צפוי

מסלול אודסה ניו יורק אירח את המירוץ השמיני בסבב ה-GNCC מתוך 13, כשהכל נראה כבר עומד לקראת הכרעה. במזג אויר מושלם למירוץ, היה זה פאולר ווקר שהצליח לסיים (שוב) במקום הראשון, ורואה את היריבים שלו נופלים כמו זבובים.

כריס בוריץ' היה הראשון לצאת קדימה, ולהשיג את ההולשוט, אבל לא לקח הרבה זמן עד שפאולר נפנף לו לשלום ועקף אותו. מאותו רגע, זאת היתה הצגה של איש אחד בלבד.

"כריס עשה טעות קטנה, והצלחתי לנצל את זה. פשוט נכנסתי שם פנימה והצלחתי לעקוף אותו. ניסיתי כל הזמן להבדיל את עצמי משאר הרוכבים. ניסיתי לתפוס כמה שיותר מרחק, ואני שמח שהצלחתי. זה לא היה פשוט, בעיקר כששניים כל כך מנוסים רודפים אחריי".

צילום: gnccracing.com

בוריץ', שלא נמצא בעונת שיא מבחינתנו, הצליח להפתיע כשתפס את המקום השני, והשאיר את אדם מקגיל מאוכזב מאוד במקום השלישי. פאולר פירק כל מי שהתקרב אליו, עד שהצליח לפתוח פער של 27 שניות והבטיח לעצמו את הפודיום די בקלילות, בסופו של דבר המירוץ הסתיים בפער של שתי דקות לטובתו של פאולר, שחגג ניצחון חשוב.

מקגיל היה עצבני בסיום ואמר: "אני באמת לא יכול לקבל את הטעויות שעשיתי. ניסיתי ללכת על כל הקופה, אבל עשיתי כמה טעויות שלא הצלחתי להחלים מהן. זה מסלול קשה, והפעם הוא היה אפילו יותר קשה ממה שחשבתי. אין לי מזל כאן, הוא פשוט לא מתאים לסגנון שלי". קול ריצ'רדסון סיים במקום הרביעי, ג'ארוד מקלור סיים במקום החמישי.

הסדרה תמשיך עכשיו לאתר הנופש SNOWSHOW במערב וירג'יניה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:04-24.