טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
בואו לחגוג: דגמי SWM מחכים לכם בחנויות


   15-06-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ה-SWM-2012 - Speedy Working Motors, מגיע לישראל, ואשל מוטורס קוראת לכם להשקה. ידיעה פרסומית

אשל מוטורס, יבואנית HYOSUNG ממשיכה בייבוא מותג האופנועים הוותיק "SWM" האיטלקי. המותג, שנמצא באיזור מאז 1971 והתמחה בתחום אופנועי הטריאל, האינדורו והמוטוקרוס וכיכב בזירות השונות באותן שנים. אך דווקא בשנות ה-80 הוחלט לעצור את הייצור שלו.

מנכ"ל אשל מוטורס, שרון בוחניק אמר: "אנו מתרגשים להביא את הבשורה הנפלאה הזו לקהל הרוכבים בישראל, SWM-2012 - Speedy Working Motors הינו מותג איטלקי חדש המשתמש במפעל ותיק ובבעלי מקצוע ותיקים ומוכרים בעולם. בשנת 2011 עם רכישת השם הוסקוורנה ע"י KTM והעברתו לאוסטריה, נרכש המפעל ופס הייצור האיכותי המקורי באיטליה ע"י אמפליו מאקי - מהנדס העל, שאחראי בין השאר על הכלים של הסקוורנה קאג'יבה, אפריליה והוביל את המותגים הנ"ל ללמעלה מ-50 זכיות בינלאומיות.

"מי שאהב ומתגעגע אל דגמי הדו"ש והאנדורו של הוסקוורנה ישמח לדעת שאלו בדיוק אותם אופנועי הדו"ש ואנדורו שנמכרו בארץ, תחת קוד הזיהוי TE בנפחים 310, 510, 610. הדגמים שכבר כאן בקטגוריות האנדורו.

RS300 R
RS 500 R
דוש
RS650R
סופר מוטו
SM-650
SM-500

צילום: www.swm-motorcycles.it

"ובקטגוריית הקלאסיק/רטרו יש לנו גם את ה-Silver Vase שמתאים גם לשבילים וגם את ה-Grand Milano. בסוף הקיץ אנו מצפים למספר כלים נוספים כגון ה - Super Dual ששייך לקטגוריית ה- Adventure, ה-SM 125 R בקטגוריית הסופר מוטו ואת ה-RS 125 R בקטגוריית ה-הדו"ש. אלו כלים מוכווני מטרה, מאוד מדויקים למטרה שהם נוצרו, בין אם זה על הכביש או בשטח ואני בטוח שהרוכבים בארץ יתאהבו בהם. עם הגעת הכלים הכרזנו על פתיחת מועדון רכיבה עבורם, נצא לטיולים, נראה לקהל הרוכבים בארץ מה הכלים שלנו מסוגלים לעשות.

החברה תערוך מסיבת ההשקה של S.W.M - בשבוע הבא, כשעל הפרק מוזיקה, בירות ונשנושים מפנקים בשפע ומחירי השקה מיוחדים על הדגמים החדשים.
האירוע יתקיים בסניף של אשל מוטורוס בקיבוץ גלויות 73 תל אביב ביום חמישי ה- 23.6 בשעה 19:00.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:51-24.