טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פורמולה 1: ברחובות שלנו, יש קסם מיוחד


   17-06-2016, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב השמיני באליפות הפורמולה 1 מגיע לראשונה לאזרבייג'ן למרוץ בעיר באקו לעוד מרוץ עם אפשרות האצה מפנקת

המרוץ בבאקו אמור להיות מרוץ הרחובות המהיר ביותר בסבב עם מקטע שמאפשר האצה מלאה לאורך לא פחות מ-2.2 קילומטרים, מה שאמור להביא את הנהגים למהירויות סופר גבוהות. האמת שעד שנגיע לאימונים בתחילת סוף השבוע, נצטרך לחכות ולראות איזה מין מסלול רקחו לנהגים. המנצח של סוף השבוע האחרון היה לא אחר מאשר לואיס המילטון שלקח את הניצחון החמישי שלו בקריירה בקנדה ואל מול ההצלחה שלו ניקו רוזברג נראה חיוור. לאן נעלם אותו הרוזברג של תחילת העונה, אותו האחד שלא ראה ממטר אף אחד אחר וניצח ארבעה מרוצים ברציפות?

די ברור שההצלחה של המילטון משפיעה על רוזברג ישירות, וחבל, למרות הדחיקה של רוזברג אחורנית בפתיחת המרוץ על ידי המילטון. מי שנראה שנהנה מסוף השבוע היה סבסטיאן פטל, שסיים את המרוץ במקום השני לאחר שאסטרטגיית המרוץ שלו ושל פרארי היתה טיפה פחות טובה משל המליטון ומרצדס אשר חסכו להמילטון עצירת החלפת צמיגים וכך ניצחו את המרוץ.

נקודת האור של פרארי מהמרוץ הזה היא העובדה שפטל והמילטון היו די שווים בכוחותיהם ויכולתם, מה שאומר שנכון ללפני כמה ימים, למכוניתו של פטל יש את היכולת להוביל אותו לניצחונות, אך די ברור שמדובר במסלול שהיטיב עם פרארי, ולא בסגירת פערים גורפת ומלאה של פרארי על מרצדס, וחבל.

בסוף השבוע הקרוב הנהגים מתמודדים עם מסלול חדש לחלוטין ויהיה מעניין לראות מי מהנהגים והקבוצות יתאקלמו בצורה הכי טובה והכי מהירה. על פניו מתכנני המסלול טוענים שהוא אמור לספק אקשן לצופים, לנהגים ולקבוצות.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:06-24.