טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אנדורו GP: מגיעים לשבדיה


   19-06-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

המירוץ החמישי של הסבב מגיע לתת עבודה בעיירה הציורית אנקופינג. רמס ינקום בפיליפס?

רק שבוע אחד אחרי התחרות המטורפת בפינלנד, סבב האנדורו GP נחת במדינה קרובה, שבדיה, על מנת לערוך את הסבב החמישי של המירוץ. התחרות תיערך ע"י ההתאחדות המקומית בשטח של 59 ק"מ, שהנהגים ייאלצו לעבור שלוש פעמים. הרוכבים יחלו את המסלול במכשול האקסטרים טסט, ולאחר מכן יעברו לעבר האנדורו טסט, לפני שיסיימו עם אתגר הקרוס טסט.

אנקופינג, בה מתקיימת התחרות, שוכנת לצד אגם מאלארן, כשבמקום ישנם כ-22 אלף תושבים בלבד. העיירה הציורית הזאת נמצאת כ-75 ק"מ צפון מערבית לשטוקלהום. מאט פיליפס, שניצח את אירו רמס בביתו בפינלנד, ימשיך להיאבק בו ולהמשיך את התקופה המצוינת בה הוא נמצא, כשגם סטיב הולקומבי נמצא בסביבה, כדי לנסות ולקחת משהו הביתה. מתיאס בלינו, לו יש זכרונות טובים מאנקופינג, כיוון ששלט שם ביד רמה בקטגוריית ה-E3.

רק בשבוע שעבר, פינלנד התמרקה לקראת מירוץ האנדורו GP שהתקיים בעיירה היינולה, כשרמס נעמד על קו הזינוק בתקווה להצליח ולרשום ניצחון ביתי במסגרת הסבב, ולהמשיך את הכושר המצוין בו הוא נמצא.
אבל רצונות לחוד ותוצאות לחוד. רמס ראה את מאט פיליפס, אחד מיריביו הגדולים ביותר, מסיים את המסלול הארוך והמפרך תשע שניות לפניו, בדרך למקום הראשון של הפודיום. אחריו הגיע רמס, כשאת הפודיום סגר סטיב הולוקומבי, שראה את פיליפס רושם את נצחונו השלישי העונה בסבב.

בעקבות הניצחון המרשים, פילפס קיבל בונוס בדמות חזרה למקום הראשון בטבלה, כשהוא נמצא צמוד צמוד לרמס, שמבחינתו הלך לישון לאחר היום הראשון כשהוא מוליך, אבל בסופו של דבר נכנע לתצוגת על של רוכב שרקו האוסטרלי.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:04-24.