טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
10,000 איש באירוע המוטורי בכרמיאל


   20-06-2016, דור מזרחי   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

חג השבועות הביא איתו אירוע נפלא: "הישראלים צמאים לאירועים כאלה". צפו בגלריית התמונות

כבר בשעה 10:00 בבוקר הרחבה הייתה מלא במכוניות וברבבות של אנשים שפשוט צמאים לספורט מוטורי בישראל. אל הרחבה המלאה הזאת, הגיעו, על פי הנתונים שנרשמו, כ-10,000 ישראלים, שבילו בכרמיאל בחג שבועות באירוע המוטורי הגדול של השנה - "חגיגה מוטורית בכרמיאל".

שיירות של רכבי ספורט, אספנות וכמובן אופנועים קישטו את כבישי ישראל בדרכם לכרמיאל. זו הייתה חגיגה מוטורית לכל תושבי כרמיאל וחובבי המוטוריקה בישראל. התצוגה הייתה נפלאה, רכבי ספורט חדשים עם מאות כוחות סוס במנוע בשלל צבעים וסוגים, רכבי אספנות שגורמים לך לחזור לזמן לאחור, ואופנועים בעלי רעש מרטיט.

האירוע התקיים זו השנה החמישית, בשיתוף עיריית כרמיאל, מועדון ה-5, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים והרשות הלאומית למלחמה בסמים ובאלכוהול וחברת
יושופוס מוטורוס.

רחבת התצוגה הייתה שונה משנים עברו, בה נכחו בתצוגת הרכבים מלבד רכבי האספנות של "מועדון ה5" גם מועדוני רכבים מגוונים. אפשר היה לראות את מועדון "ציפורי האש", מועדון האמריקאיות הגדול בישראל, שנתן תצוגה של רכבים אמריקאים מכל השנים, מועדון "טופ קארס" שעניין עת הקהל עם מכוניות יוקרה, מועדון "אלפא רומאו קלאסיק ישראל" שנתנו אווירה איטלקית לאירוע, מועדון "הרכבים הישראלי" אשר נתן צבע עם שלל מכוניות ספורט, כמו כן נכחו באירוע גם מועדון ICC - שברולט קורבט, אופנועי הארלי ועוד.

את האירוע ליוותה תזמורת וסולני הקונסרבטוריון של עיריית כרמיאל, בשירי שנות ה-60 שהנעימה את משתתפי הפסטיבל.

אורי בנימיני, מנכ"ל יושופוס מוטורוס אמר לאחר האירוע: "אנחנו רוצים להודות לעיריית כרמיאל על ההפקה המוצלחת, למועדון ה-5 שבלעדיו האירוע לא היה מתקיים. לכל מועדוני הרכבים שהשתתפו בחגיגה והכי חשוב ללקוחותינו שכיבדו אותנו בנוכחותם והפכו את המתחם של יושופס מוטורס לצבעוני וססגוני במיוחד. תחום רכבי האספנות נמצא בנסיקה חסרת תקדים בשנתיים האחרונות, כיף גדול לקחת חלק משמעותי בכך יחד עם מועדון ה-5 וכל המועדונים בארץ. מבחינתנו היעד הבא הוא הפקת אירוע ענק בהשתתפות כל המועדונים בארץ וזה כבר על האש".

רוני שרם, מנהל "מועדון ציפורי האש": "זוהי חגיגה מוטורית של ממש לכל חובבי המכוניות והאופנועים, אספנות או מכוניות חדישות יותר. ישראל צמאה לאירועים מהסוג הזה".

רון אקרמן, דובר "מועדון ה-5" : "אנחנו מונים מעל 1000 חברים וכ-4000 מכוניות אספנות, השיתוף עם עיריית כרמיאל היה נפלא ומתוזמן בצורה נפלאה. הגיעו עשרות מכוניות מהמועדון שרובו הגדול הגיע בשיירה המונית למפגש, כמו זוהי פעם ראשונה שהעמדנו עמדת מרצנדייז של המועדון וכל התכולה התחסלה בתוך שעה וזה היה מאוד מרגש, אנשים ומועדונים מחכים לזה כל שנה וזה כיף לשמוע שכולם מחכים לחגיגה המוטורית בכרמיאל, זה הפנינג, ואנשים מתחילים להבין מהי תרבות מוטורית ומתחילים להעריך את זה בישראל".

לסיכום אפשר להגיד שעם ישראל צמא לספורט מוטורי. הוא מצביע ברגליים לכל אירוע וממלא אותו עד אפס מקום. הממשלה לא תומכת מספיק ולא ומריצה את הענפים בספורט המוטורי, דבר שיכול לתרום רבות.
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:04-24.