טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מי צריך את היורו? גומז זכה באנדורו פורטוגל


   22-06-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הספרדים מאכזבים בטורניר יורו 2016, אבל התנחמו בניצחון ענק של הרוכב הספרדי. צפו

אלפרדו גומז הצליח לרשום ניצחון מרשים מאוד באקסטרים LARGERS, שהתקיים בפורטוגל. אחד המירוצים הקשוחים שיש בסבב, שמתקיים בפעם ה-12. גומז היה חד, מדויק ומהיר מאוד על הסקוורנה שלו. מריו רומאן סיים במקום השני ויאנג וויד השלים את הפודיום בסופו של דבר.

"אני שמח מאוד לרשום את הנצחון השלישי שלי כאן", אמר הספרדי בסיום. "זה היה מירוץ קשה מאוד, אף פעם לא קל כאן, אבל זה היה פשוט אדיר. הקצב היה מהיר הרבה יותר השנה, בעיקר בגלל שהתנאים השנה היו יבשים. הצלחנו לעשות כאן זמן שיא בהקפות", אמר גומז בסיפוק.
לאחר שניצח בצורה מרשימה את הפרולוג בפורטו בליל שבת, גומז נפל למקום השני, אבל לא ויתר, למרות הקצב האדיר. אבל אז הגיע המתח, ואיתו גם הפאדיחה הגדולה של המירוץ, לאחר שמספר רוכבים לא הצליחו להגיע, עקב כיוונים משובשים של הדרך מצד המארגנים. לאחר ביקורות רבות, הודיעו האחראים על המירוץ כי הם מבטלים את שלב הלילה, כיוון שהרבה מאוד רוכבים לא הצליחו להגיע.

מריו רומאן פתח חזק ביום השני עם ה-KTM שלו, אבל ככל שהמירוץ התקדם, גומז תפס את הקצב, הוליך, ובעצם גרם לרומאן לטעות ולהפסיד: "ניסיתי לדחוף קדימה בשלב מוקדם מדי, אבל עשיתי מספר טעויות וגומז ניצל אותן. הורדתי הילוך והפסדתי שבע דקות", סיפר באכזבה רומאן.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:50-24.