טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פבוורה נפצע, גאג'סר חוגג, הרלינגס לא עוצר


   23-06-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סבב ה-MXGP ספג מכה, לאחר שהתברר כי הצרפתי ייעדר בתקופה הקרובה. צפו ברגעים הגדולים של התחרות

אחד היתרונות הגדולים ביותר של המסלול הזה עבור האוהדים, הוא שהם יכולים לראות את כולו מכל מקום בו הם נמצאים. הדבר הזה גרם למאות אוהדים להגיע למסלול וליהנות מיופי של תחרות, שבסופה ראינו את טים גאג'סר וג'פרי הרלינגס, רושמים את הניצחון.

אבל עם כל הכבוד לשני המנצחים, הסיפור הגדול היה פציעתו של רומאן פבוורה. הרוכב, שנמצא בתחרות ראש בראש עם גאג'סר על ראשות הטבלה, נפגש עם הצוות הרפואי שלו. בנוגע למצבו לאחר שהתרסק במהלך התחרות בשבת, ופרש: "אני מאוד מאוכזב לעזוב את התחרות הזאת בשלב כ"כ מוקדם, אבל זה מה שהוחלט. ההתרסקות הזאת היתה קשה וכואבת, וככל הנראה לא אוכל להתחרות גם בתחרות שתתקיים באיטליה, ב-26 ביוני. מאוד חשוב לא להקדים את הזמן בפציעות כאלה".

הפציעה הזאת הרסה בגדול את התחרות על המקום הראשון בקטגורייה, בעיקר לאור העובדה שאם שום דבר יוצא דופן לא יקרה לסלובני, הוא יגדיל את פער הנקודות באופן משמעותי ויזכה באליפות, שהיתה צמודה עד עכשיו. במרוץ הראשון ראינו את גאג'סר לוקח את המקום הראשון, בעיקר אחרי שאנטוניו קאיירולי, שעוד היה בתמונה, עשה מספר טעויות, שעלו לו במקום הראשון. ולנטין גוילוד סיים במקום השלישי.

במירוץ השני, ראינו את גאג'סר שולט כבר ללא עוררין, ותופר את המקום הראשון, כשהפעם מקס נאגל סיים במקום השני, וגוטייה פאולין סיים אחריו. לצערנו הרב, זה כנראה יהיה המצב עד אשר פבוורה יחזור.

הטבלה הכללית:

1. טים גאג'סר 482 נק'
2. רומיין פבוורה 402 נק'
3. אנטוניו קאירולי 405 נק'
4. מקס נאגל 378 נק'
5. ייבגני בוברישייב 367 נק'


אם סבב ה-MXGP איבד מעט עניין עכשיו, סבב ה-MX2 איבד אותו לחלוטין, אבל כאן רק מסיבות ספורטיביות. אחרי עוד ניצחון של ג'פרי הרלינגס, הפנומן ההולנדי הגיע לאחד המסלולים הפחות אהובים עליו בסדר, אבל כנראה שבעונה הזאת שום דבר באמת לא יעצור את ההולנדי, שנותן הופעה שבוודאי תירשם בספר השיאים של התחרות. בפעם הקודמת הוא לא הצליח לנצח, וגם הפעם זה לא היה נראה מבטיח, אחרי שסיים את המוקדמות של ה-MX2 במקום החמישי. אבל כשהגענו למאני טיים, הוא מיצב את עצמו במקום השני כבר בהולשוט, ואחר כך הצליח לעקוף ולסיים במקום הראשון. כעת הוא מוליך עם יתרון מטורף של 148 נקודות.

הטבלה הכללית:

1. ג'פרי הרלינגס 547 נק'
2. ג'רמי סיוור 399 נק'
3. פול ג'ונאס 370 נק'
4. אלכסנדר טונקוב 298 נק'
5. בנואיט פטורל 293 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:43-24.