טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ככה פותחים את הקיץ: אירוע מכירות הקיץ של מותגי פולאריס ו-KTM


   23-06-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

תכירו את FRIDAY SPLASH, אירוע שתוכלו לצאת ממנו עם הכלי החדש שלכם במחירים מפתיעים. ידיעה פרסומית

ד.ל.ב. מוטוספורט תערוך את אירוע מכירות FRIDAY SPLASH לפתיחת הקיץ בדגש על דגמי השטח עם הנחות חסרות תקדים על מותגי פולריס ו-KTM וגם הנחות גדולות על אביזרי רכיבה ושדרוגים. האירוע יתקיים ביום שישי, ה-24 ליוני בגן האירועים אודיאון שבעמק חפר. במסגרת האירוע יינתנו הנחות ותנאי רכישה חד פעמיים ליום האירוע שיינתנו גם בכלל סוכנויות ד.ל.ב. מוטוספורט ברחבי הארץ.

בנוסף להנחות על כלי הרכב, יוצעו למכירה בהנחות גדולות אביזרים, ערכות שדרוגים וציוד נלווה לרכיבת שטח ורכיבת כביש המותאמים למותגים של ד.ל.ב. מוטוספורט. הלקוחות שיגיעו לאירוע יזכו להנחות של עד 10,000 ש"ח על כלל דגמי פולריס בתאם לדגם. כך דגם ה-RZR1000S יימכר במחיר של 119,900 ₪. ה-RZR900 4 מקומות יימכר ב-117 אלף ש"ח. ה-RZR טורבו יוצע במחיר של 165 אלף ש"ח ודגם ה-RZR טורבו 4 מקומות יימכר במסגרת האירוע במחיר של 179 אלף ש"ח.

ב-KTM יוכלו הלקוחות ליהנות מהנחות של עד כ-13 אלף ש"ח בהתאם לדגם. כך לדוגמה אופנוע השטח KTM 250 EXC-F יימכר במחיר של 59 אלף ש"ח. דגם ה-KTM EXC 350 F יימכר במסגרת האירוע ב-64 אלף ש"ח ודגם ה-KTM FREERIDE 250 R יוצע במסגרת האירוע ב-52 אלף ש"ח.

טל ברין, מנכ"ל החברות הבנות בקבוצת לובינסקי, אמר כי "האירוע בבת ייתן ללקוחותינו הזדמנות לפתוח את הקיץ ברגל ימין עם מבצעים בלעדיים ליום הזה. בנוסף, אנו מצפים כי האירוע יהיה חגיגה מוטורית בדגש על נהגי ורוכבי השטח הנאמנים למותגים של ד.ל.ב".

מערכת נזימה אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:12-24.