טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
GNCC: פאולר יכבוש את המבצר של מקגיל?


   24-06-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

שני הרוכבים המוכשרים יגיעו ביחד אל התחרות, כשניצחון של ווקר פאולר יסגור כמעט לחלוטין את האפשרות שמישהו יעקוף אותו. מוביל את הדרך לקראת מירוץ ה-SNOWSHOW

סבב ה-GNCC מגיע לשמחתו למערב וירג'יניה, ומתחיל להגיע אל היישורת האחרונה שלו. ווקר פאולר מכיר את התנאים הקשים והמחוספסים של מערב וירג'יניה, איתם ייאלץ להתמודד בסיבוב התשיעי של סבב הקרוס קאנטרי. פאולר הוא כרגע המועמד המוביל לקחת את התחרות, עם פער מבטיח של 28 נקודות, חמישה נצחונות, ואף מירוץ מחוץ לחמישייה המובילה. פאולר ממשיך בעקביות ומוכיח שהוא עושה את הדברים נכון. למרות זאת, הכל אפשרי בסבב המשוגע הזה.

עשיתי את התוכנית בתחילת העונה, ואני שמח מאוד שהיא עובדת. התוכנית היתה לצבור נקודות, אפילו אם אני לא מוליך את התחרות. את התחרויות הגדולות ניסיתי לנצח, ובשום פנים ואופן לא רציתי להגיע למצב שאני בלי נקודות".

על המסלול הנוכחי אמר: "המסלול הוא בלתי צפוי. ניצחתי שם בעבר, וגם הפעם אני מתכנן לעשות את זה, אבל גם אם אקח נקודות ואשאר צמוד למוליך, עדיין אשתדל לראות אם המקום הראשון בהישג יד, בעיקר בגלל הניצחונות האחרונים שלי בסבב. אני בעמדה מצוינת להגן על האליפות, ובהחלט מתכנן לעשות את זה", סיכם.

עוד רוכב שיהיה להוט מאוד לרשום ניצחון במירוץ הזה, הוא אדם מקגיל, שהגיע למסלול הביתי שלו, וירצה מאוד לחזור לכושר ולקחת עוד איזה פודיום. גם מקגיל לא סיים את העונה הזאת מחוץ לפודיום, אבל אין ספק שמדובר ברוכב שנמצא רק שני לפאולר בצדק. אחריהם נמצאים גם כריס בוריץ', שרוצה לסגור את הפודיום בשקט.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:12-24.