טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מוטוטראק החלה בשיווק אופנועי השטח BETA בישראל


   05-07-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מוטוטראק הודיעה כי תצא עם מחירים מיוחדים להשקה ל-X-TRAINER, אנדורו 250 ו-480 סמ"ק

חטיבת השטח מוטוטראק, מקבוצת סמל"ת, הודיעה על תחילת שיווק אופנועי השטח של BETA בישראל, לאחרונה קיבלה הקבוצה, זיכיון בלעדי לייבוא ושיווק של אופנועי השטח של חברת BETA האיטלקית.

גלעד דגן, מנהל חטיבת מוטוטראק, מסר: "BETA הוא מותג אופנועי השטח המתפתח והמתקדם ביותר בשוק האינדורו העולמי והוא המותג היחידי שמהווה אלטרנטיבה אמיתית ואף טובה יותר למותגים הוותיקים שהתרגלו להחזיק נתח מרכזי בשוק. בכוונתנו לקיים בתקופה הקרובה מספר אירועים, במספר מוקדים, על מנת לאפשר לקהל הרוכבים לחוות רכיבת ניסיון באופנועים, שאנו מאמינים, שהם מהטובים ביותר שיש לשוק האנדורו להציע". מוטוטראק תתחיל בשיווק בחודש יולי הקרוב, עם מחירי השקה אטרקטיביים.

בין הדגמים שישווקו בישראל, נכללים כל דגמי אופנועי האינדורו המקצועיים של BETA, שתי פעימות וארבע פעימות בנפחים שבין 250 ל – 480 סמ"ק. כל האופנועים מגיעים עם סטארטר מובנה אינטגרלי בתוך המנוע ובנוסף, אופנועי השתי פעימות מגיעים עם מערכת ייחודית המערבבת את תערובת השמן והמנוע בצורה מכנית/אוטומטית וחוסכת מהרוכב את ההתעסקות המטרידה.

בנוסף, בין הדגמים שהגיעו לישראל, קיים גם דגם ה X - TRAINER הייחודי, שהוא למעשה אופנוע שטח עם מנוע 300 סמ"ק, שתי פעימות, האופנוע הוא בעל מבנה צר, קל משקל ומתוכנן לרוכב שמעוניין ליהנות מרכיבה טכנית תוך ניצול היתרונות של מנוע 300 שתי פעימות באריזה קצת פחות אגרסיבית.

4 פעימות. צילום: יח"צתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:01-24.