טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מוטוקרוס ארה"ב: מתחברים לווב


   05-07-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הקרבות של קטגוריית ה-250 מציתות את הדימיון, בעיקר לאור הניצחון המרתק של קופר ווב. ב-450 המצב שונה לחלוטין, עם שליטה אבסולוטית של הרוכב מספר 1, קן רוקזן

250, מרוץ מס' 1

אוסטין פורקנר הצעיר פותח מעולה ולוקח את ההולשוט ומתחמק מהבלאגן של הפניה הראשונה, אך כבר בפניה השניה הוא מאבד את המקום הראשון לקופר ווב שמצידו אוכל שוב עקיפה מפורקנר וחוזר חלילה כמה וכמה פעמים טובות.

פורקנר נראה מעולה ומצליח בהקפה השניה להוביל את המרוץ, אך גם זה לזמן קצר מכיוון שווב מגיע לסופ"ש הביתי שלו חדור מטרה, עובר להובלה ולא שומט אותה לשניה. בשלב הזה ג'ואי סאבטג'י, שמראה עקביות ראויה לציון העונה, מתקרב לפורקנר וגם מצליח לעבור אותו בסופו של דבר כשמאחורי פורקנר נמצאים ג'רמי מרטין, ארון פלסינג'ר ואלכס מרטין במקום השישי.

פלסינג'ר מסתבך וא. מרטין מנצל זאת ועולה למקום החמישי, ומכאן ג. ו-א. מרטין נאבקים אחד עם השני ועם פורקנר על המקום השלישי, קרב שמגיע לקיצו עם א. מרטין במקום השלישי. ג. מרטין במקום השלישי. ווב מנצח את המרוץ , סאבטג'י שני ואלכס מרטין שלישי.

מרוץ מס' 2:

שיין מקלרף פותח מעולה ולוקח את ההולשוט ממרטין דבאלוס וג'ואי סאבטג'י. סאבטג'י נחוש לסיים לפני ווב ומהר מאוד עובר להוביל את המרוץ, אך טעות שכמעט גרמה לו להתרסק, גורמת לו לאבד את המומנטום והקצב שלו הולך ונחלש עד לנפילה, שגורמת לו לאבד את ההובלה למקלרף.

מקלרף נראה מעולה, אך טועה ויוצא מהמסלול ומאבד את ההובלה לאלכס מרטין וקופר ווב, שנמצא במקום השני. ווב והאחים מרטין עם א. מרטין מלפניו, וג. מרטין מאחוריו, נאבקים ביניהם וג. מרטין מצליח לעבור את ווב ולעלות למקום השני .

ג. מרטין מתחיל להתקדם לכיוונו של אחיו, אך נפילה לא נעימה גורמת לו לאבד את האופנוע ואת המאבק על הניצחון, עונה נוראית לאלוף היוצא. ווב לוחץ על מרטין ועובר להוביל לאחר מהלך מתוכנן היטב ומרהיב.

זאק אוזבורן חווה מרוץ מעולה והוא צמוד לאלכס, מנסה את כוחו, יוצא לעקיפה אך ישר נוחת לא טוב וכמעט מאבד את המקום השני כאשר החברה נכנסים להקפה אחרונה שבה ווב יוצא עם ידו על העליונה ומנצח את המרוץ כאשר אוזבורן שני וא. מרטין שלישי.

צילום: racerxonline.com

450 מרוץ מס' 1

ג'סטין בוגל לוקח את ההולשוט עם בארשה צמוד אליו במקום השני, אך קן רוקזן, שלא פתח טוב הפעם עף קדימה, עובר את כל מי שצריך ועובר להוביל את המרוץ במהרה. טומאק לא פתח טוב אך הוא צמוד לבארשה ומנסה לעבור את רוכב ימאהה אשר ידוע בסרבנות העקיפות שלו עד שלאחר כמה הקפות דווקא ברוק טיקל שהשנה מראה יכולות מפתיעות מצידו מגיע אל טומאק והקרב על המקום השני הופך לקרב משולש.

בארשה עושה טעות שמוציאה אותו מריכוז ובסופו של דבר הוא מאבד את המקום השני לטומאק . גם טומאק טועה, אך במקרה שלו האופנוע כבה באוויר והוא מוצא עצמו בועט בקיק את האופנוע לתחייה ומצליח לשמור על המקום השני שלו, אך מדובר בחצי נחמה מכיוון שלאורך כל העונה טומאק צמוד לרוקזן אך לא מצליח לנצח את רוכב סוזוקי, שגם הפעם לוקח את הניצחון ומגדיל עוד יותר את הפער שלו בהובלת האליפות בזמן שטומאק מצליח לסיים רק שני (במקרה שלו זה רק) ובארשה מסיים שלישי.

מרוץ מס' 2

בוגל פותח מעולה ולוקח את ההולשוט עם אילי טומאק, שפתח נהדר ונצמד לבוגל עד שהחליט שהגיע הזמן לעבור את רוכב גייקו הונדה ולפתוח פער בתקווה שזה יספיק אל מול קן רוקזן. רוקזן, ששוב פתח לא משהו, שוב פעם מגיע לבוגל, בוחן אותו, לוקח קו פנימי ועובר את בוגל בדרכו אל טומאק .

טומאק עושה כל שביכולתו, אך רוקזן טוב ומהיר ממנו, הכי מהיר שהיה אי פעם בנוסף לטעות קטנה של טומאק מאפשרים לרוקזן לעבור את הקאוואסאקי ולהוביל את המרוץ. רוקזן כמו רוקזן פותח פער על טומאק שלא נסגר עד לסופו של המרוץ. ג'סטין בוגל עדיין לא מוצא את העקביות שלו וכמו במרוץ הראשון מאבד את כל העבודה הטובה שעשה בפתיחת המרוץ, אך נראה שהוא מוכן לעלות שלב.

רוקזן מנצח, שוב , טומאק שני ובמקום השלישי מסיים ברוק טיקל עם מרוץ מרשים מאוד מבחינתו.

תוצאות משולבות:

250:
1. קופר ווב 1/1
2. אלכס מרטין – 3/3
3. זאק אוזבורן- 5/2
4. ג'רמי מרטין- 4/4
5. שיין מקלרף- 9/5

450:
1. קן רוקןז- 1/1
2. אילי טומאק- 2/2
3. ברוק טיקל- 4/3
4. ג'סטין בארשה- ¾
5. מרווין מוסקין- 5/6

אליפות: 250:

1. קופר ווב- 243 נק'
2. ג'ואי סאבטג'י- 232 נק'
3. ג'רמי מרטין- 209 נק'
4. אלכס מרטין- 198 נק'
5. זאק אוזבורן- 190 נק'

450:
1. קן רוקןז- 293 נק'
2. איל טומאק -240 נק'
3. מרווין מוסקין- 167 נק'
4. קול סילי- 151 נק'
5. ברוק טיקל- 147 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:10-24.