טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אנדורו GP: מתיאס בלינו חזר לנצח בספרד


   05-07-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכב המוכשר, שלא הצליח לטעום את טעם הניצחון מאז מרוקו, נתן עבודה נהדרת, ולא השאיר אחרים סיכוי. צפו

הרוכב הצרפתי, מתיאס בלינו, שאיכזב מאוד (בעיקר את עצמו) במהלך הגרנד פרי האחרון בשבדיה, הגיע חדור מוטיבציה לתחרות באיוסקדי, ספרד, כשהוא מצליח לשבור לחלוטין את יריביו, ולסיים בפער של יותר מ-25 שניות מהמקום השני.

סבב האנדורו GP הגיע לספרד, ואלוף העולם לשעבר באנדורו 3, עשה את שלו וטעם את טעם הניצחון, דבר שלא קרה לו מאז הניצחון הראשון של העונה במרוקו. סטיב הולקומבי ואלכס סאלביני, סיימו אחריו ביום הראשון.

באנדורו 1, היה זה נתן ווטסון שהמשיך בצורה הטובה שלו, שהחזיק מעמד כ-38 שניות, דני מקאני הצליח בעזרת הקפה אחרונה נהדרת, לטפס גם על הפודיום, ולסיים 13 שניות לפני אירו רמס, שהתחיל את המוקדמות מצוין, אבל נכשל ברגע האמת. במקום הרביעי סיים ויקטור גררו.מתיאס בלינו סיים את האנדורו 2 במקום הראשון, כשאחריו אלכס סאלביני, ומאט פיליפס שלישי. האיטלקי אמר בסיום בסיפוק: "נשארתי מהיר ועקבי לאורך כל הדרך. היו ביצועים מצוינים של סאלביני ופיליפס, אבל אני שמח שהצלחתי להחזיק מעמד".

האנדורו 3 היה מלא בדרמה, כשמנואל מוני הבטיח את הניצחון הראשון שלו העונה, בעוד שסטיב הולקומבי סובל מבעיה טכנית, מה שהצניח אותו לתחתית הדירוג. ג'רמי ז'ולי, שהוליך לאורך כל הדרך, ספג חבטה אדירה לאופנוע 30 שניות לסיום, והתדרדר עד למקום הרביעי.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:46-24.