טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מוטוקרוס: הקול בראש


   07-07-2016, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

המירוץ השביעי בסבב המוטוקרוס האמריקאי יערך בסאות'וויק, כשהעיניים נשואות לעברו של איליי טומאק, שינסה לעצור את הקטר של רוקזן לפחות לערב אחד. ב-250, הכל פתוח, כבר לא מרו

רד-באד היה סבב מדהים בו ראינו את חיות ה-250 נותנים בראש ונאבקים על כל סנטימטר בעוד שאליפות ה-450 זקוקה בדחיפות למנצח שונה מקן רוקזן, האם זה אפשרי?

450

כמו שכולם יודעים ואומרים, את האליפות השנה יקח קן רוקזן על הסוזוקי שלו, ומה שמדהים בו זאת העובדה הפשוטה שאף אחד לא מסוגל לנצח את הרוכב הגרמני, אפילו לא אילי טומאק. אולי הבעיה של טומאק היא באופנוע, אולי היא אצלו בראש, אך דבר אחד בטוח, טומאק לא מצליח לייצר את המהירות שהוא נודע בה, יכול להיות שרוקזן פשוט טוב מדי השנה, אך אם טומאק יחזיר לעצמו את הביטחון העצמי נוכל לקבל קרבות מעולים בסוף השבוע הקרוב.

250

כאן האליפות לא סגורה, וגם לא תיסגר עד לרגע האחרון, כיוון שעד עכשיו אנו מקבלים התרסקויות, מנצחים שונים, ובעיקר אקשן לאורך כל הדרך. במרוץ של רד-באד קופר ווב ניצח את שני מקצי המרוץ ועלה להוביל את האליפות, אך הוא נאלץ לעבוד קשה על מנת להגיע לעמדת הניצחון והמזל שלו הוא שג'ואי סאבטג'י שהגיע לסבב כמוביל הטבלה סבל מסוף שבוע לא טוב והרבה להתרסק.

מי שעדיין לא התאפס על עצמו העונה הוא דווקא האלוף של השנתיים האחרונות, ג'רמי מרטין, והציפייה היא לראותו מנצח שוב ומטפס בסולם האליפות, מצד שני קופר ווב יודע שיש לו הזדמנות להאפיל על בן קבוצתו (מרטין).

את המנצח אי אפשר לחזות, אך מה שבטוח הוא שככל שהעונה מתקדמת יותר רוכבים נראים מעולה, ובואו לא נשכח את רוכב גייקו הונדה, ג'ורדן סמית', שנראה יותר ויותר טוב במרוצים האחרונים וזו יכולה להיות הפתעה נעימה לראותו על דוכן המנצחים.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:17-24.