טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פורמולה 1: המילטון מגיע הביתה


   08-07-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סבב סילברסטון ייצא לדרך, כשהרבה נהגים צריכים להוכיח, והרבה יצרניות צריכות לפעול

הניצחון של לואיס המליטון בראשון האחרון היה אחד המוצלחים שלו לטעמי. לא היתה לו את המכונית המהירה במרוץ, ובנוסף לכך הוא ניצח למרות שרוזברג נכנס בו בהקפה האחרונה וכמעט וגרם לו להתרסק, ומה שקרה הוא שדווקא רוזברג הפסיד מכך את הפודיום וסיים במקום הרביעי והרס במו ידיו את הפער שצבר באליפות העולם על פני המילטון.

מה שמדהים הוא שיום לפני, רוזברג הודה למכונאים של המילטון על העזרה שנתנו לצוות שלו בכדי שיוכלו לתקן את מכוניתו, אך בסופו של דבר נראה שרוזברג סבל מרגע קל של חוסר מחשבה שכמעט וגרם לשתי מכוניות המרצדס לפרוש מן המרוץ. מי שסובל העונה יותר מכולם ממזל רע הוא סבסטיאן פטל ומכונית הפרארי שלו.

פטל סבל במהלך המרוץ מתקר בגלגל הימני אחורי שלו ואם זה לא היה קורה, סביר להניח שהוא היה במקום טוב לפודיום ואולי אף לניצחון, אך לרוע מזלו של סבסטיאן צמיג הפירלי החליט להתפוצץ לחתיכות. יכול להיות שפרארי משכו יותר מדי זמן עם הצמיג, או שהיה כשל בצמיג עצמו שלא קשור לכמה הקפות הוא היה מורכב על הרכב. לעולם לא נדע.

אך משהו אחד בטוח וזה שפטל סובל העונה מחוסר מזל נוראי ולמעשה עד כה הוא עדיין לא ניצח העונה ועבור נהג כה מוכשר ובעל ארבע אליפויות עולם. מדובר במצב בלתי נסלח, פרארי יודעים שכדאי להם לתת לפטל מכונית מנצחת ובקרוב אחרת יתחיל בלאגן כמו שהיה בסוף תקופתו של פטל בקבוצת רד-בול, ובצדק.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:39-24.