טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פורמולה 1: המילטון ניצח באנגליה, הקרב הגדול בדרך


   12-07-2016, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הבריטי הצליח לרשום ניצחון במגרש הביתי במירוץ העשירי של העונה, אבל כולם מחכים למה שיקרה בהונגריה מול רוזברג

סוף שבוע משוגע עבר על קבוצות הפורמולה 1 כאשר מזג האוויר האנגלי לא הניח להם אף לא לרגע ותרם רבות לאקשן המשובח.

לאחר פתיחה מעולה של לואיס המליטון, שלקח את הפול פוזישן למרות שתוצאה אחת שלו נפסלה עקב יציאה מגבולות המסלול, הגיע שעתו של המרוץ, שנפתח מאחורי מכונית הבטיחות ולמעשה הוזנק רק בהקפה הרביעית, כיוון שתנאי המסלול היו רטובים מדי. המילטון מזנק ראשון ומאחוריו רוזברג ושיירת הרד-בולים וגם פרארי אחת של קימי רייקונן ולא של סבסטיאן פטל שספג, שוב, עונש הורד של חמישה מקומות בזינוק בעקבות החלפת תיבת הילוכים.

המסלול רטוב עד מאוד אך מתייבש מהר מפניה לפניה. פטל נמצא במקום ה-11 ומחליט לעבור לצמיגים יבשים ולקחת סיכון, ואכן הסיכון משתלם והקפה אחת מאוחר יותר כולם פחות או יותר נכנסים להחלפת צמיגים, אך דווקא פטל שמצליח לנצל את המהלך שעשה ולעקוף נהגים אחרים בדרכו למעלה, מאבד את האחיזה בעקבות ציפת גלגלים, אך מצליח לשמור על המכונית ונושר אחורה וכמו שאמרנו לא פעם, העונה הזו לא עושה חסד עם פטל.

המילטון נשאר מקדימה ודואג לנצח את ניקו רוזברג, שמסיים שני, אך מאבד אותו מאוחר יותר, כיוון שקיבל הוראות מהטכנאים שלו לגבי תפעול של תקלה בהעברת ההילוכים אצלו. מדובר בעזרה אסורה, ולכן הוא מקבל עונש של 10 שניות שמביאות לוורשטאפן את המקום השני ולרוזברג את המקום השלישי, עם דניאל ריקארדו, ששוב מובס על ידי ורשטאפן במקום הרביעי ורייקונן חמישי לאחר שגבר על סרחיו פרז ששוב מצליח להביא הביתה תוצאות מעולות עבורו ועבור קבוצתו.

תוצאות המרוץ הזה מביאות את המילטון להפרש של נקודה אחת בלבד בינו לבין ניקו רוזברג והקרב האמיתי על אליפות העולם יחל בעוד כשבועיים במסלול הונגאורינג בהונגריה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:19-24.