טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ATVMX: וויינן רוצה את הרביעי


   14-07-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

כשהוא מתקרב לקראת הבטחת אליפות הסבב, מוליך הטבלה רוצה להתחיל ולסגור עניינים סופית. לשם כך, הוא צריך לנער מעליו את האטריק או כל רוכב שאפתן

אליפות ה-ATVXM ממשיכה להתקרב לסופה, כשהפעם נגיע לאחד מהמקומות הכי פופלאריים בסבב. הטרקטורונים ירעימו באונדילה, ניו ברלין, שנמצאת בניו יורק.

לאחר שבשבוע שעבר הצליח צ'אד וויינן לסיים את רצף הנצחונות המרשים של ג'ואל האטריק, הפעם הוא רוצה לרשום ניצחון, כדי להרגיש את התואר מתקרב אליו עוד קצת. מצד שני, האטריק יודע שהוא צריך לתת הופעה מטורפת, כדי לחזור ולהיות במירוץ האליפות.

במירוץ הקודם, כזכור, וויינן ידע שהוא צריך ניצחון. עם כל הכבוד ליתרון שיש לו בצמרת, הוא הבין שהרצף המשוגע של ג'ואל האטריק, שמנסה לצמצם פערים, עלול בסופו של דבר לפגוע בו.

התחרות, שהתקיימה בבוקס של ספרינג קריק, שנמצא במילוויל, מינסוטה, היתה בעצם השמינית בסבב ה-ATVMX, והתקיימה בסוף השבוע האחרון. וויינן הגיע אליה בטירוף וסיים בצורה מרשימה פעם אחת במקום הראשון ובפעם השנייה במקום השני, מה שנתן לו את הכתר ואת הניצחון הכללי השלישי העונה.


עוד רוכב שרוצה לרשום ניצחון, ועוד ראשון ה עונה (לא בשביל האליפות, אלא יותר בשביל הרזומה) הוא דוד האגסמה, יליד קליפורניה, שישמח לחגוג על המסלול בניו יורק. ג'וש אפרמן מקווה לרשום סוף סוף פודיום העונה, כשגם ג'פרי ראסטרלי רוצה לנסות את מזלו.

צילום: atvmotocross.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:34-24.