טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
דרך המשי: דספרס חגג, תוצאה מדהימה במשאיות


   14-07-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הצרפתי הצליח לגמוע בצורה נהדרת 820 ק"מ, ואן דן ברינק הפתיע עם ביצוע מרשים

הקטע בין אסטנה לבאלקהאש, שנמצא בין שני אגמים, היה החלק בו ביקרו הרוכבים והנהגים היום במסגרת "דרך המשי", כשסיריל דספרס ודייויד קאסטרה קבעו את הזמנים הטובים ביותר, כשסטפן פטרהאנסל וז'אן פול קוטרט עדיין מוליכים לאחר הסטייג' החמישי של "דרך המשי 2016", שהתרחש לאורך 820.75 ק"מ, כש-568 מתוכם נחשב לסטייג' מיוחד.

דספרס היה מרוצה בסיום ואמר: "אם מישהו היה אומר לי אחרי שהתחלתי עשירי, שאסיים במקום הראשון את היום הזה, בחיים לא הייתי מאמין". זהו הסטייג' השני שהוא לוקח, ונראה מצוין לפני המשך המסע שמחכה לרוכבים ולנהגים. יאזיד אל ראחי וטימו גוטסצ'לאק סיימו במקומות השני והשלישי.

פטרהנאסל וקוטרט היו מעורבים בתאונה כבר בפתיחת הסטייג', מה שהאט את שניהם. למזלם של השניים, אף אחד לא נפגע, והם הורשו להמשיך בדרכם. השניים קיבלו עזרה מסבסטיאן לואב ודניאל אלנה, שהיו באזור התאונה ובאו לעזור.

אצל המשאיות, ואן דן ברינק ניצח עם הזמן השני הטוב ביותר בכל הזמנים לקטע הזה. ההולנדי רשם הישג שנדיר מאוד לשחזר, ורק כדי לסבר את האוזן, הוא עקף 30 מכוניות בדרך, ופשוט היה בלתי ניתן לעצירה, גם ע"י הנהגים המצויינים של קאמאז.

הסטייג' מחר יגיע בין בלאקש לאלמאטי, שיכלול כ-848.53 ק"מ, כש-335 ק"מ מתוכם ייחשבו כסטייג' ספיישל. הרבה מאוד חול ודניונות קטנות מחכות לנהגים ולרוכבים.

ומה מספרים הישראלים?

אחרי שני לילות רצופים, עם 2.5 - 3.5 שעות שינה, הגיעו רז והלל ליום החמישי בראלי דרך המשי, שהביא איתו גם את הסטייג' הארוך ביותר בראלי.
אחרי קישור של 235.76 ק"מ הוזנק הצוות לסטייג' של 568.24 ק"מ, מהמקום ה-33.

נתחיל מהסוף, ונציין שבסטייג' הזה פטרהאנסל התרסק. המארגנים היו אלה שהגדירו מראש את הסטייג' הזה ככזה שיעמיק את פערי המיקום בדירוג הסופי ואכן פטרהאנסל לא סיים את הסטייג'.
ה
צהובה התנהגה למופת, והצוות היה מאוד מרוצה מהתפקוד שלה, כמו גם מהגבהת החלק הקדמי שביצע אמש, החלטה שבהחלט הצדיקה את עצמה. רז והילל הספיקו אפילו לעזור לצוות יפני להפוך את הרכב שלהם חזרה על הגלגלים. השניים לא עצרו במשך 06:40:24 שעות (אפילו לא להתפנות), כשמשטר השתייה שלהם התבטא בכך שרז לא שתה כלל, והלל "תדלק" כחצי ליטר בלבד.

אחרי קישור של 16.75 ק"מ בלבד, הגיעו למחנה, לא לפני שהעבירו את הצהובה בתחנת רחיצה. הלל עדכן כי אחרי 7 שעות ישיבה ללא תזוזה, גילה שיש לו גוף וכי הוא כולו כואב.

את היום המתיש, הארוך והתובעני הזה סיים הצוות במקום ה-29 הכללי ויוזנק מחר מהמקום ה-27.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:53-24.