טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
על הקשקש


   15-07-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סבב המוטוקרוס האמריקאי מגיע כבר לסיבוב השמיני שלו, כשהפעם ספרינג-קריק מארחת, ואחרי הרבה מאוד זמן, הכל פתוח בשתי הקטגוריות

עוד לא התאוששנו מכמות ואיכות האקשן של סאות'וויק ושוב חיות המוטוקרוס חוזרות לתת בראש.

250
בעונה הזו היו לא מעט הפתעות. ג'רמי מרטין מתקשה מאוד העונה להיות עיקבי וגם לעיתים להיות מהיר כמו המתחרים העיקריים שלו, וזו הפתעה מכיוון שהתרגלנו לסופר מהירות שלו. מצד שני, לקחת 3 אליפויות ברצף הקטגוריה הקטנה, זה משהו שלא קורה כך אולי לא מדובר כלכך בהפתעה.

תחושת הבטן היא שמרטין לחוץ מכיוון ששאר הרוכבים צמצמו אליו את הפערים וכעת הוא מתקשה להתמודד איתם. הצד המפתיע של כל הסיפור מבחינתי הוא דווקא ג'ואי סאבטג'י. סאבטג'י הוא רוכב מעולה שהגיע לרמה הנדרשת בכדי להתמודד על אליפות עוד בעונת הסופרקרוס, אך משהו לא טוב קורה אצלו וכבר כמה שבועות ברציפות שהוא מפסיד לעצמו את האליפות עם טעויות שעולות לו בנקודות וחבל, נראה שכמו בעונת הסופרקרוס גם כאן קופר ווב הוא הקריפטונייט של סאבטג'י וכאשר האחד מצליח השני סובל ולהפך (לא באמת..).

קופר ווב עצמו, אותו הרוכב שלפני 3 שנים רבים חשבו שהוא כינור שני לג'רמי מרטין מוביל כעת את טבלאת האליפות כאשר יש באמתחתו כבר 2 אליפויות סופרקרוס והוא מחפש את אליפות המוטוקרוס הראשונה שלו לפני שיעלה כיתה לקטגוריה הגדולה ב-2017 ואכן ווב עלה שלב והוא נראה בשל לקחת אליפות אך מצד שני, אי אפשר לדעת מה יקרה באליפות המשוגעת הזו ורוכב שמצליח עכשיו, בשבוע הבא יכול להתרסק קשות ולאבד את הסיכוי לתואר האליפות. ואגב, שימו לב טוב טוב לאוסטין פורקנר וההתקדמות שלו, יש כאן אלוף בפוטנציה.

450

כאן זכינו לניצחון כפול של אילי טומאק, שניצח לראשונה העונה את מוביל האליפות קן רוקזן. רוקזן נראה מעולה לאורך כל העונה וגם הפעם הוא רכב בצורה שהיא כמעט מושלמת. לרוקזן אין מה להתרגש, וטומאק עדיין לא מאיים על תואר האליפות שלו, אך הדבר המעניין היה הדרך בה השיג טומאק את הניצחונות. טומאק לחץ חזק, ולעיתים גם חזק מדי בסאות' וויק וגם התרסק פעם אחת במהלך המרוץ, ובנוסף לכך היה כלכך הרבה פעמים על הקצה של הקצה שהיה נראה שהוא עלול להתרסק, ואולי זה מה שהיה חסר לטומאק בכדי להתמודד מול רוקזן על האליפות.

טומאק פורח רק כאשר הוא בסכנה, ושם הוא מרגיש הכי טוב שיש, אך גם הוא יודע שכאשר הוא על הקשקש, הוא אכן מהיר וטוב מכולם, אך גם ההתרסקות הגדולה הבאה היא עניין בלתי נמנע ולכן מעניין יהיה לראות בסוף השבוע הקרוב לאיזה כיוון הוא יקח את הניצחונות שלו. מה שכמעט בטוח הוא שריקוד האליפות עוד לא נגמר ולטומאק יש הרבה עבודה לפניו אם הוא רוצה באמת לאיים על רוקזן והאליפות השנייה שלו.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:19-24.