טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
רומניאקס: המקצוענים מתחילים לדבר


   15-07-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

עבודה יוצאת מן הכלל של גרהאם ג'רביס, נתנה לו את הניצחון בצורה חלקה. ומה עשו הישראלים?

הרומניאקס ממשיכה לתת לנו יופי של חוויית הארד אנדורו, שמראה עד כמה הרוכבים עובדים קשה ועד כמה זה שניצחת ביום אחד מהתחרות, לא אומר כלום לגבי ההמשך. תשאלו את אלפרדו גומז.

אבל לפני גומז, אין ספק שזה היה היום של גרהאם ג'רביס, שנתן הופעה פנומנלית ולא השאיר סיכוי לאחרים. מריו רומאן סיים אחרי ג'רביס, כשבמקום השלישי הגיע יאנג וויד. במקום הרביעי סיים אלפרדו גומז, שירד גם למקום השני בדירוג הכללי, אחרי ג'רביס.

ג'רביס בא חד. כבר מהפתיחה, תוך 11 דקות הוא השאיר אבק למתחרים שלו, שממש לא ראו אותו. מה שהשאיר ליאנג וגומז את "הזכות" להילחם על המקום השני. ג'רביס לא עצר, לא חיכה, תכנן את הדרך שלו בחוכמה, וסחט את האופנוע כמה שיותר. בסיום הוא גם היה נשמע כמו אחד שמאוד מרוצה מהעבודה שלו.

"הייתי צריך לרכב ככה כבר. היתה עבודה קשה מאוד, אבל ברגע שמצאתי את הקצב שלי, הרגשתי שאני יכול לקחת את כולם. אנחנו עכשיו באמצע המירוץ, ואני מוביל, אבל אני יודע שמחר כבר ירדפו אחריי, ואני מוכרח להמשיך ולדחוף קדימה, אסור לי להיתפס.

רומאן, שסיים במקום השני אמר: "אני מאוד שמח היום. ניסיתי להיצמד לג'רביס כמה שיותר, אבל לא הצלחתי כל כך. זאת היתה חוויה לנסוע לצידו. למדתי כל כך הרבה ממנו", אמר, וכמעט שכח שהוא בתחרות.

מי שירצה לשכוח את היום הזה הוא ללא ספק, אלפרדו גומז, שסבל מיום של טעויות טיפשיות, שהראו שכנראה המאמץ ביום הראשון, גבה ממנו מחיר לא פשוט. וכמובן שהיו גם חסרי המזל, כמו בילי בורג, שבמשך שש שעות נתקע עם האופנוע שלו, ורק לאחר מכן חולץ, כשהוא מגיע רק בלילה לאיזור סיביו. יש לציין שמזג האוויר ברומניה לא ממש נעים כרגע, כשאנחנו מדברים על נסיעה בתוך החליפה והרכב כשבחוץ יש כ-35 מעלות...

גם הישראלים ממשיכים להיאבק בכוח עם המסלולים המטורפים של הרומניאקס.

בקטגוריית הסילבר, גיל קינן סיים במקום 23, בקטג' הברונז, גב סלע סיים במקום ה-3, יפתח פרנקו במקום ה-11, יורם לביא במקום ה-59, סוף סלע במקום ה-65, לייזרוביץ' במקום ה-163

בקטג' האיירון, סלע במקום ה-21, איציק קליינמן במקום ה-70.

בסרטון: הרומניאקס מהקסדה של ג'רביס ביום הראשוןתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:04-24.