טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ATVMX: המירוץ החשוב של העונה


   19-07-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צ'אד וויינן ידע שהפסד באונאדילה יגרום להקטנת הפער בטבלה מהאטריק ויצא לקרב של העונה

צ'אד וווינן הצליח להכריע כנראה באופן סופי את סיפור סבב אליפות ה-ATVMX לעונת 2016, אחרי ניצחון חשוב ויוצא מן הכלל באונדילה, ניו ברלין, ניו יורק. וויינן הצליח לרשום הישג נאה, כששלט כמעט לחלוטין בתחרות, סיים אותה עם מיקומים 2 ו-1, ולקח הביתה את הסיבוב התשיעי. זה היה הניצחון הרביעי שלו העונה, והוא נמצא בדרך לתואר החמישי הרצוף שלו.

בניגוד למירוצים האחרונים, מזג האוויר היה מושלם, וכך גם נראתה הפתיחה של ג'ואל האטריק, שפשוט השאיר אבק לכולם במוקדמות. הוא גם היה זה שבחר את שער היציאה שלו, דבר, שלצערו אח"כ לא ממש עזר לו.

המירוץ הראשון נתן לנו משהו שלא קרה הרבה השנה - מאבק משולש. ראסטרלי, אחד הרוכבים המרתקים העונה בסבב, נצמד להאטריק ולוויינן, והשלושה נאבקו כשכל פעם מישהו אחר מוליך. גם תקלה טכנית לא עצרה את וויינן, שמצא את עצמו בשלב מסוים במקום השלישי, כשהוא רואה את הטריק לפניו. בסופו של דבר, האטריק היה זה שחצה את הקו ראשון, כשברגע האחרון, הצליח וויינן לסגור את הפער הקטן ולסיים שני.

במירוץ השני, הכל כבר היה ברור יותר. פער הזמן שפתח וויינן מההתחלה, היה נראה בלתי מחיק, ולאחר מכן, התנגשות של האטריק לא ממש הפריע לו להמשיך ולפרק. וויינן סיים את המירוץ במקום הראשון, כשראסטרלי סגר את המקום האחרון על הפודיום.

"אחרי שלקחתי את המקום השני במירוץ הראשון, ידעתי שאני חייב לתת הופעה, ואני שמח שכך זה היה", הודה והמשיך: "תודה לאל, הטרקטורון שלי עמד בתנאים הלא פשוטים, ורשמתי פה ניצחון חשוב מאוד".

המירוץ הבא (העשירי מתוך 16) ייערך ב-30 ביולי, במישיגן.

טבלה:
1. צ'אד וויינן (2-1)
2. ג'ואל האטריק (2-1)
3. ג'פרי ראסטרלי (3-3)

טבלה כללית:
1. צ'אד וויינן 399 נק'
2. ג'ואל האטריק 377 נק'
3. ג'פרי ראסטלרי 263 נק'
4. ג'וש אפרמן 255 נק'
5. קדייויד האגסמה 219 נק'

צילום: atvmotocross.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:27-24.