טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
בשם האמנות: איך נראה מפגש בין אמנים לעולם המוטורי


   20-07-2016, דור מזרחי   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

"החיים בדרך", תערוכה שמשלבת את הציור ואת חובבי הנהיגה, נפתחה בסאל מוטורס בטירה. לא תתנו קפיצה?

שיתוף פעולה מעניין מתקיים בימים אלו בין חובבי אמנות למינהם. כאלה שחובבים ציור לבין חובבי נהיגה. הכוונה היא לשיתוף פעולה בסדנא לרכבי 4X4 בשיתוף עם אומנים, בפרויקט שנקרא Musah Gallery. התערוכה היא קבוצתית כחלק מפרויקט הגמר בבצלאל, שמתרחשת בגלרית "מוסך” בטירה.

כל שיתוף הפעולה התחיל כאשר סלמן מורדי, בעל סדנת השיפורים בטירה (סאל מוטורוס) ובת זוגתו, אלינה יבטושנקו, בוגרת בצלאל, טיילו באירופה וראו סדנאות לרכבים שנותנות במה לאמנים צעירים לבטא את עצמם במקום שלהם. תערוכה זו מאחדת שבעה אמנים מרקע שונה, המשקפים את המציאות באמצעות טכנולוגיות חדשניות יחד עם תהליכי עבודה מסורתיים ידניים. נושא התערוכה הנבחר הוא "החיים בדרך" (Road life).

הכוונה היא ליצור שינוי תפיסתי והתנהגותי, על ידי יצירת מפגש קהילתי בין נשים וגברים, יהודים, ערבים ונוצרים בעיר טירה. המוסך כגלריה מאתגר את התצורה הסטרילית הקונבנציונלית וקורא ליצירת דיאלוג דינאמי המגשר על פערים תפיסתיים. הפרויקט מתעל את האומנות כשפה בין לאומית ורואה באדם היוצר כחומר גלם. התערוכה משודרת באמצעות מצלמות אבטחה לבצלאל במשך ימי ושעות הפתיחה של תערוכת הבוגרים. בואו לשמוע את האמנים הצעירים, להתרשם מהיצירות, וקצת לצאת מהשגרה שאתם רגילים.

WAZE: סאל מוטורוס טירה
נייד : 0549289148

ניתן למצוא גם ברשתות החברתיות: musahgalleryתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:18-24.