טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פורמולה 1: המילטון ורוזנברג ממשיכים להתחמם


   21-07-2016, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הונגאורינג, אחד ממסלולי המרוצים הטובים והקשים בעולם, מחכה לנהגים בסוף השבוע הקרוב

אליפות הפורמולה 1 מגיעה למרוץ העשירי שלה וכעת הפער בין המילטון לרוזברג באליפות זניח לחלוטין, ועומד על נקודה אחת בלבד. הכל פתוח ואפשר להתייחס לעונה כאילו נפתחה מחדש בין שני נהגי מרצדס עליהם אין צורך להרחיב עוד מכיוון שהם אלו שמככבים בכל המדיות האפשריות.

ההפתעה הגדולה בשלב זה היא ללא ספק שקימי ריקונן ממוקם במקום השלישי ועוד לפני סבסטיאן פטל, הכוכב הגדול של הקבוצה. פטל סובל מעונה נוראית והפעם הוא חייב להגיע אל הפודיום אם הוא רוצה להחזיר את העונה הזו למסלולה, כרגע הוא ממוקם מאחורי רייקונן וריקארדו במקום החמישי והמאכזב, אך גם מקס ורשטאפן שמככב מאז שהגיע לקבוצת רד בול הרשמית עוד עלול לעבור אותו באליפות העולם ועם זה לא בטוח שפטל ידע להתמודד כמו שצריך.

עוד הפתעה העונה היא שדווקא קבוצת רד-בול נמצאת במקום טוב כבר כמה מרוצים טובים, כאשר היא משתפרת ממירוץ למירוץ ותחושת הבטן של כולם פחות או יותר היא שרד-בול תהיה המתחרה העיקרית של מרצדס בשארית העונה ובעונה הבאה ולא פרארי.

עכשיו נשאלת השאלה האם פרארי יכולים להשאיר את חציה הראשון והמאכזב של העונה מאחוריהם ולהתחיל להראות את כוחם או שרד-בול אכן ירשו את מקומה של פרארי בתור הקבוצה הבאה הכי טובה אחרי מרצדס. לגבי מה מצפה לנו בסוף השבוע הקרוב, את זה נדע רק ביום שישי לאחר האימונים הראשונים כאשר נראה אם רד בול ופרארי יכולות איכשהו להתמודד אל מול מרצדס.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:23-24.