טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פורמולה 1: השבוע של המילטון


   27-07-2016, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הבריטי הגיע למירוץ ה-11 בסבב, ורשם עוד ניצחון בהונגריה

סוף השבוע האחרון במסלול בהונגריה החל עם גשמים שגרמו לעצירת מקצה הדרוג בין היתר, ולהרבה תהפוכות ובעיות. אך אימונים לחוד ומרוצים לחוד. לואיס המילטון וניקו רוזברג נאבקים האחד בשני כבר מאז שהגיע המילטון לקבוצת מרצדס בעונת 2013, אז הם עוד היו סוג של חברים, היום לאחר 2 אליפויות של המילטון ואין סוף תקריות מביכות/ לא נעימות בין השניים מצליח המילטון להפוך את עונת 2016 ולשנות אותה. עד עכשיו רוזברג הוביל את האליפות לאחר לא מעט בעיות במהלך העונה שעיכבו את המילטון, אך מסלול הונגאורינג הביא להמילטון את השינוי המבוקש ומעכשיו הוא בתפקיד הנרדף ולא הרודף.

האמת שבתחילת העונה, מעבר ליכולות המעולות של רוזברג, היו גם מחשבות אצל כולם כולל כולם שאולי המילטון שבע, או שרוזברג פשוט לקח אחריות על עצמו ועשה את מה שצריך בכדי להגיע לרמה בה הוא באותה הרמה של המילטון, אך לא כך הדבר ומסתבר שכאשר המילטון הולך לרוזברג הכל חייב להשתבש.

גם במהלך המרוץ הנוכחי המילטון הוביל על רוזברג לאורך כל הדרך, ורוזברג הצליח לקזז לא מעט זמן ממנו, לסגור עליו וכבר להגיע לעמדת תקיפה בעקבות טעות של המילטון, אך הוא לא לחץ על ההדק, אולי מתוך רצון לא לפגוע בשני המכוניות, אך בשורה התחתונה הוא הפסיד בכוחות עצמו להמילטון.
גם קבוצת רד-בול יכולה לשמוח היום לאחר שריכארדו מסיים במקום השלישי לפני סבסטיאן פטל ואילו מקס ורשטאפן מסיים במקום החמישי לפני קימי רייקונן

והסיבה לשמחה הזו היא ששתי מכוניות הפרארי היו מהירות ממכוניות הרד-בול בסופו של המרוץ, אך שני נהגי הרד-בול נהגו יוצא מן הכלל והצליחו להשאיר את מכוניות פרארי מאחוריהם, מה שאומר שגם על המגבלות ובשילוב צמד נהגים מעולים הם בהחלט משתפרים לאורך כל העונה ולמעשה המירוץ הזה היה הוכחה חד משמעית שהפערים בין שני הקבוצות סגורים וחתומים, עכשיו צריך לראות אם תהיה סגירה מצידם של רד-בול לכיוון מרצדס או האם פרארי יוכלו לפתח איזה יתרון כל שהוא על מכוניות הרד-בול.

תוצאות:
1. לואיס המילטון
2. ניקו רוזברג
3. דניאל ריכארדו
4. סבסטיאן פטל
5. מקס ורשטאפן

אליפות לאחר 10 סבבים:

1. לואיס המליטון-( מרצדס) 192 נק'
2. ניקו רוזברג-( מרצדס) 186 נק'
3. דניאל ריכארדו- (רד-בול) 115 נק'
4. קימי רייקונן- (פרארי) 114 נק'
5. סבסטיאן פטל- (פרארי) 110 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:06-24.