טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הקרב נמשך: המילטון ורוזברג רוצים ניצחון לפני פגרה


   29-07-2016, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

רגע לפני פגרת הקיץ, סבב הפורמול 1 מגיע לגרמניה עם הרבה רוכבים שזקוקים להישג

אליפות הפורמולה 1 מגיעה לביתה של מרצדס בגרמניה למסלול הוקנהיים-רינג המפורסם לאחר שביום ראשון האחרון חזינו במהפך שהיה צפוי שיקרה בטבלת האליפות, כשלואיס המליטון לקח מניקו רוזברג את המקום הראשון באליפות העולם. ניקו רוזברג עצמו לא היה נראה מופתע מדי, גם הוא יודע שהמליטון נמצא בתקופה טובה ויהיה קשה לעצור אותו והנה הגיעה לה ההזדמנות שניה לפני היציאה לפגרת הקיץ.

רוזברג יעשה כל מה שהוא יכול בכדי לנצח את המילטון, אך מעבר להיות קיום המרוץ בגרמניה, מולדתו, רוזברג צריך לצאת לפגרת הקיץ כאשר יש לו יתרון כלשהו על פני המילטון ומבחינתו, גם לא לנצח, אבל לסיים לפני המילטון, מה שיקנה לו יתרון פסיכולוגי, ולכן הצפי הוא לראותו משקיע מעל ומעבר לרמה הנורמלית שלו.

המפסידה הגדולה של המרוץ בהונגריה היא ללא ספק פרארי, אשר שני נהגיה הובסו על ידי נהגי קבוצתו רד –בול, דניאל ריכארדו אשר סיים על הפודיום לפני סבסטיאן פטל ומקס ורשטאפן שהצליח להחזיק את קימי רייקונן מאחוריו, למרות שזה האחרון היה מהיר ממנו.

עונת 2016 של סבסטיאן פטל הולכת לה מדכי אל דכי, אך כאן אנו מגיעים לגרמניה ובגרמניה סבסטיאן פטל חייב לתת משהו מעבר לעצמו ולשנות את העונה שלו מכיוון שכרגע הוא לא נוהג במיטבו ומרבה לטעות תחת לחץ במרוצים האחרונים, לא מה שמצופה ממנו. פטל ביום טוב הוא פטל מסוכן, אך כרגע הוא נראה מתוסכל ולראיה תראו עד כמה הוא חסר סבלנות במערכת הקשר, ונותן לדברים קטנים מסביב להשפיע עלינו ולגרור תגובה.

את המילטון רוזברג כנראה כבר לא מדאיג, הוא נמצא בליגה משלו, אך גם להמילטון יהיה חשוב לנצח בגרמניה ולצאת לחופשת הקיץ עם יתרון על בן קבוצתו הכה שנוא עליו, יהיה מעניין.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:02-24.