טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
האיש שבקיר


   02-08-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אלפרדו גומז הצליח להתגבר על פרולוג קשוח, כדי לנצח בתחרות האקסטרים אנדורו שהתקיימה באיטליה: "קרסתי, והצלחתי בסופו של דבר"

אלפרדו גומז רשם ניצחון אדיר במירוץ "הקיר", שנערך בסוף השבוע האחרון בפייטראמורטה, איטליה, כשהוא מציג יכולות אנדורו יוצאות דופן, ורכב מצוין במהלך האירוע המרכזי, לאחר שדווקא בפרולוג מצא את עצמו בפיגור של שתי דקות, אחרי מירוץ פחות טוב מבחינתו.

גומז הגיע למקום הראשון של הפודיום, ורגע לפני הזכייה אמר: "זה היה יום ארוך, אבל אני שמח שבסופו הגעתי לעמדת ניצחון. נאבקתי במצבים לא פשוטים, עם קטעי רכיבה קשים מאוד, ואיבדתי הרבה מאוד זמן בנקודות מסוימות בפרולוג, שגרמו לי לרדוף. אבל נאבקתי, והצלחתי לקזז את פער הזמן, אבל הכל אפשרי בתחרויות "האקסטרים אנדורו". עשיתי כמיטב יכולתי ולמרות שתי קריסות, הצלחתי לנצח בסופו של דבר".

מי שניסה לרדוף ללא הצלחה אחרי גומז היה אחד מוותיקי התחום, איוון סרוונטיס, שרצה מאוד את התואר, אבל סיים שני. מבחינתו זה היה סופ"ש של סגנות, לאחר שסיים גם בפרולוג במקום השני והפסיד אותו לאלכס סאלביני. סרוונטיס הראה מהירות מרשימה, אבל עשה שתי טעויות קשות, שעלו לו ביוקר.

"התבנית של האירוע הזה היא יוצאת מן הכלל", פרגן סרוונטיס והוסיף: "בתנאים שהיו לי, אני מרוצה מהתוצאה הזאת. הפרולוג היה יותר נוח לרכיבה, אבל הלילה זה היה סיפור אחר לגמרי. היו לי שתי קריסות ענקיות במבחן האחרון, ולכן אני מרוצה בסופו של דבר מהתוצאה".

המקום השלישי הוכרע רק לאחר שתומאס אולדרטי ומריו רומאן לחצו עד הסוף על הגז, ודחפו חזק מאוד לקו הסיום, אך בסופו של דבר הראשון היה זה שחצה את הקו שלישי, לצהלת הקהל המקומי: "המקום השלישי על הפודיום הוא הישג עצום עבורי. כולם קרסו מתישהו במהלך הלילה, ואני קיוויתי שאוכל להתרחק מכל הטעויות הטיפשיות".

צילום: enduro21.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:48-24.