טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פורמולה 1: המילטון יוצא לחופש רגוע


   02-08-2016, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

רגע לפני הפגרה, הצליח הבריטי לנצח בגרמניה, וגרם לעוד כאב ראש עבור פרארי ורד בול

לאחר הניצחונות החשובים של המילטון והמעבר להובלה באליפות העולם על פני ניקו רוזברג, האליפות מגיעה לגרמניה, מדינתו של רוזברג.

רוזברג מזנק גרוע מאוד מעמדת הפול פוזישן, ולמעשה נעקף גם על ידי מכוניות הרד-בול, מה שגורם לאחר מאבקים לא קטנים לרוזברג לעשות מהלך מלוכלך ולדחוק את מקס ורשטאפן אל מחוץ לגבולות המסלול. לאחר כמה דקות בהם התדיינו שופטי המסלול, הוחלט לתת לרוזברג עונש של חמש שניות, אותו הוא מרצה בהחלפת הגלגלים הבאה שלו ומוסיף חטא על פשע בכך שאומר שהוא לא עשה זאת בכוונה, אך כזכור, זו הפעם השניה העונה בה רוזברג עושה דבר כזה וצריך להגיד תודה על העונש הקל.

ורשטאפן נראה מעולה, אך בן קבוצתו הבכיר, דניאל ריקארדו, נוהג יותר טוב היום ומוציא מהמכונית את כל מה שיש בה בעקביות לאורך כל המרוץ, עד לסיום במקום השני במרוץ. מקס ורשטאפן היה נראה גם הוא מעולה ומסיים במקום השלישי לפני ניקו רוזברג, שבעקבות העונש מסיים במקום הרביעי לפני סבסטיאן פטל וקימי רייקונן, שסוגר את השישיה הראשונה.

עונת 2016 ממשיכה להיות עונת הבלהות של פרארי, כאשר הם גם מאבדים את המקום השני באליפות היצרנים ואיתו גם הרבה מאוד כסף שברני אקלסטון נותן למקום השני באליפות ולא נותן למקום השלישי. הכסף שהולך לאיבוד פחות מעניין את פרארי, מאשר עצם העובדה שרד-בול יוצאים בכל פעם עם ידם על העליונה אל מול נהגי פרארי, וכאן זה כבר מתחיל להיות מביך עבורם.

גם מרצדס צריכה להיות מודאגתף כיוון שהפער הגדול כבר נסגר ברובו ויכול להיות שאחרי הפגרה נראה את רד-בול עוד יותר חזקה, כשכרגע הם נראים מעולה.

האליפות יוצאת לחופשה של חודש והמילטון יוצא כאשר ידו על העליונה והוא מגדיל את הפער באליפות העולם על ניקו רוזברג, אך חשוב מכך הוא יודע שרוזברג מרוסק מבפנים לאחר ההפסד הכה צורם בגרמניה ולמעשה מכאן והלאה אליפות העולם מונחת על כף ידו של המליטון שנוהג כמו שאנו מצפים ממנו.

תוצאות:

1. לואיס המליטון
2. דניאל ריקארדו
3. מקס ורשטאפן
4. ניקו רוזברג
5. סבסטיאן פטל

אליפות לאחר 11 סבבים:

1. לואיס המליטון- (מרצדס) 170 נק'
2. ניקו רוזברג- (מרצדס) 198 נק'
3. דניאל ריכארדו- (רד-בול) 133 נק'
4. קימי רייקונן- (פרארי) 122 נק'
5. סבסטיאן פטל- (פרארי) 120 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:58-24.